Humor

Śmierdzący Gunganin, księżniczka w bikini i romans z Jedi

thesun.co.uk
18

Czytacie dzienniki "Fakt" czy "Super Express"? Jak nie, to na pewno kojarzycie te dwa periodyki, które serwują nam mocno wątpliwe i mało rzetelne informacje. Brytyjskim odpowiednikiem tych dzienników jest "The Sun", który przy okazji premiery "Przebudzenia Mocy", wypuścił wirtualne okładki swojego czasopisma, z tym wyjątkiem, że dotyczą one wydarzeń w filmowego uniwersum Star Wars. Ciekawe czy tak prezentowałby się coruscański brukowiec.

Pierwszy teaser sequelu "Łotra 1"?

YouTube
10

Jeszcze nie opadły emocje związane z "Łotrem 1", a już w internecie krąży potencjalny teaser sequelu. Dla osób, które są ciekawe przedstawiamy go poniżej. Osoby, które jeszcze nie widziały filmu, niech stąd uciekają, aby nie psuć sobie niespodzianki z seansu.
Oczywiście jest to żart z naszej strony. Jednak mimo wszystko zapraszamy Was do obejrzenia "Łotra 1" oraz podzieleniem się swoja opinią na naszym forum w tym temacie.

Nasze recenzje możecie przeczytać w tym miejscu >>>

Bad Lip Reading: "Seagulls!"

YouTube
5

Bad Lip Reading to kanał, który pod znane filmy, seriale czy osoby podkłada tekst, który idealnie pasuje do ruchu warg... i często ma wiele (więcej?) sensu. BLR wzięło się najpierw za Oryginalną Trylogię, ale potem przerzuciło się na piosenki. Największą popularnością jak do tej pory cieszy się utwór "Bushes of Love", w którym Obi-Wan przestrzega młodego Luke'a przed pułapkami miłości. Kilka dni temu pojawiła się piosenka "Seagulls!", która to przedstawia dalszy ciąg edukacji Skywalkera, tym razem pod okiem Yody. Mistrz tłumaczy w niej czym może się skończyć nieostrożne chodzenie po plaży...

Wszystkie starwarsowe przeróbki Bad Lip Reading znajdziecie na tej playliście.

Star Wars na wesoło -część LVI

15

Witajcie w kolejnej odsłonie Star Wars na wesoło. Jeśli pogoda za oknem jest u was taka jak w większości kraju -czyli coś pomiędzy latem na Hoth i zwykłym dniem na Kamino, to przynajmniej my spróbujemy poprawić wam nastroje kolejną dawką wesołych obrazków.
Zapraszamy do oglądania:

Star Wars na wesoło -część LV

12

Witajcie w kolejnej odsłonie wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen. Dzisiejsza porcja nawiązuje nieco do przygód młodego czarodzieja, oraz dostarcza kolejną teorię na temat prawdziwej tożsamości Snoke'a. Jak zwykle, zapraszamy do oglądania i życzymy dobrej zabawy.

Wielkie Konflikty - Vader vs Imperator

youtube.com
12

W serwisie Youtube dość popularne ostatnimi czasy są niskobudżetowe materiały wideo, tworzone w różnym tonie i przeważnie trwająca kilka minut. Jednym z twórców takich produkcji jest polskie studio G.F. Darwin, które odpowiada za serię Wielkie Konflikty, prezentujące komiczne relacje pomiędzy różnymi postaciami z historii czy popkultury. Poniżej możecie zobaczyć gwiezdnowojenny odcinek, parodiujący scenę z "Imperium kontratakuje".

Łotr Jar Jar

18

Dziś pokazała się parodia zwiastuna "Łotra Jeden" zatytułowana "Rogue Binks", w której mamy do czynienia z ulubieńcem wielu fanów. Znajdziecie w nim również odniesienia do innych starwarsowych produkcji.

Zapraszamy do obejrzenia:Reakcja Kylo Rena na zwiastun "Łotra 1"

17

Jeszcze nie minęło poruszenie jakie wywołał zwiastun "Łotra 1", a już w internecie pojawiły się reakcje fanów na to co zobaczyli. Nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nawet sam Kylo Ren postanowił podzielić się swoją reakcją.

Czy znając Mistrza Zakonu Ren będzie rozdarty i słaby po tym co zobaczył? Przekonajcie się sami oglądając jego reakcję poniżej:

Star Wars na wesoło -część LIV

14

Witajcie w kolejnej edycji Star Wars na wesoło. Dzisiaj dowiecie się między innymi, dlaczego C-3PO stracił rękę oraz jaki los spotkał Kapitan Phasmę. Są też Pokemony, wszędzie te pokemony...
Zapraszamy do oglądania.

Star Wars na wesoło -część LIII

12

Witajcie w kolejnej odsłonie Star Wars na Wesoło. Ostatni długi weekend majowy w tym roku prawdopodobnie poprawił wam humor w wystarczającym stopniu, ale że śmiechu nigdy za wiele, to zapraszamy do oglądanie ;)

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.