Forum

Star Wars Adventures

Nowa seria komiksowa. Póki co zapowiedź pierwszego numeru.

Star Wars Adventures Volume #1: Han Solo and the Hollow Moon of Khorya

Nikt nigdy nie twierdził, że bycie przemytnikiem to łatwa robota! Zanim spotkali Luke’a Skywalkera oraz księżniczkę Leię, Han Solo ind Chewbacca wiedli życie pełne przygód. W tej naładowanej akcją opowieści, Han i Chewie wpadają pomiędzy gangsterów i Imperium, a ich jedyną nadzieją jest były partner Hana, który może być gorszy niż jedni i drudzy.
Star Wars Adventures to nowa seria komiksowa przeznaczona dla czytelników w każdym wieku!

Scenariusz Jeremy Barlow, rysunek i okładka Rick Lacy, tusz Matthew Loux, kolory Michael Atiyeh.
Premiera: kwiecień 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Adventures_Volume_1:_Han_Solo_and_the_Hollow_Moon_of_Khorya

SW Adventures Volume #2 - zapowiedź

Drugi tom SW Adventures będzie nosił tytuł "Princess Leia and the Royal Ransom of Cataalda"

Księżniczka Leia, Han Solo i Chewie spieszą się aby dostarczyć istotne informacje dla sojuszu Rebeliantów. Ale Han pozwala sobie na rozproszenie uwagi przez pomysł zarobienia szybkich kredytów … Ignorując prośby Leii i zagrożenie ze strony tropiącego ich imperialnego gwiezdnego niszczyciela, Han robi nieprzewidziany przystanek w gorącym ośrodku przemytników, aby pobrać ładunek. Niestety skrzynia, którą zabrał na pokład Sokoła Milenium nie zawiera tego rodzaju kontrabandy, którą wierzył że przewozi. Nie jest to proste i niegroźne zadanie … to jest porwana księżniczka Mi - istna femme fatale!
Star Wats Adventures to nowa seria komiksowa przygotowana specjalnie dla młodych czytelników, jednak z apelem do fanów Star Wars w każdym wieku.

Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Carlo Soriano.
Premiera: lipiec 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Adventures_Volume_2:_Princess_Leia_and_the_Royal_Ransom_Of_Cataalda

:D

No i jestem po lekturze Star Wars Adventures #1. Bylo przyjemnie, klimacik zawadiacki rodem z Przygod Hana Solo. W komiskie widzimy podstepnego i nieudacznego pana polswiatka, sprawiedliwych/prawie dobrych Imperialnych, Hana Solo i jego nowego/starego partnera oraz gladiatora Chewbacce. Na koniec jest fajna scenka z Hoojibami znanymi nam z Marveli. Podobnie jest z reszta z walkami gladiatorow, ktore w Marvelach widzielismy. Ale tutaj przynajmniej Chewbacca walczy za pomoca kija. I to jest najlepsze, bo oklepuje nawet rancora. Przekoks na maxa. Wazne ze zachowano klimat Clone Wars Adventures - humor i gagi + przygoda. Jest wartko, jest szybko, jest smiesznie. Choc wolalem, kiedy byl podzial na pojedyncze historyjki. Ale ta forma tez moze byc. W koncu to bardziej komiks okazyjny wydawany raz na jakis czas. Star Wars Adventures Volume #1: Han Solo and the Hollow Moon of Khorya oceniam na 7/10 i oczywiscie polecam.

...

Leniwy jestem, wiec tylko podpisze sie pod powyzszym^^
Takze polecam.

SW Adventures Volume #2 - preview

:D

W malym stopniu to wszystko komiks Star Wars przypomina, bardziej za to artystyczne karykatury... : - /

Czytałem część pierwszą

i może być, taki komentarz "neutralny" jak dla mnie bo rysunki wybitnie mi się nie podobają, humor i fabuła jest znośna i to bardzo a klimat przygody ujdzie w tłoku.

SW Adventures #3 - zapowiedź

Film "Imperium kontratakuje" pokazuje nam tylko niewielką część szkolenia Jedi Luke’a Skywalkera pod opieką Mistrza Yody. W tej historii, będziecie świadkami nigdy dotąd nie ukazanej część tego treningu, podczas którego Luke otrzymuje zadanie odnalezienia i odzyskania przedmiotu strzeżonego przez najbardziej śmiercionośne stworzenia na bagnach świata Dagobah: monstrualne smocze węże! Jest to najbardziej męcząca, niebezpieczna i zabłocona misja, z jaką Luke kiedykolwiek miał do czynienia!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Daxiong.
Premiera: styczeń 2010.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Adventures_Volume_3:_Luke_Skywalker_and_the_Treasure_of_the_Dragonsnakes

...

Heh, Luke na okładce wygląda jakby na Dagobah ostro przypakował

w filmie też

na suchara nie wyglądał

SW Adventures Volume #3 - preview

Przykładowe plansze od trzeciego tomiku przygód Star Wars, tym razem skupiającego się na Luku Skywalkerze.

http://www.darkhorse.com/Books/16-328/Star-Wars-Adventures-Luke-Skywalker-and-the-Treasure-of-the-Dragonsnakes

:D

No w końcu, czekam na ten komiks.

:D

Star Wars Adventures #3 jest trochę mniej udany niż poprzednie części. Ja osobiście wolę w komiksach akcję i rozwijanie uniwersum, bo komiksy mają potencjał ku temu. A tutaj dano nam lekcję filozofii Jedi i kilka przydatnych rad. Poznaliśmy też przynajmniej kilka okazów fauny Dagobah. Ale dla mnie to za mało bym się czuł usatysfakcjonowany. Największym plusem tej historyjki jest chyba olśnienie, jakie Luke przeżywa na koniec. W niecodzienny sposób dostał od Yody wskazówkę jak można pokonać Imperium bez niszczenia go doszczętnie. Do tego jeszcze dość mętna sceneria i średniawe rysunki. Komiks poniżej średniej, naciągane 4/10.

SW Adventures #4 - zapowiedź

The Will of Darth Vader

Darth Vader wyrusza na misję zleconą przez Imperatora!
Kiedy szybkie rebelianckie ataki dywersyjne na imperialne statki transportowe stają się zbyt zuchwałe by je ignorować, Darth Vader zostaje wysyłany w celu znalezienia i zniszczenia bazy rebeliantów. Jednak baza ta, ukryta w centrum ruchomego pola asteroid, nie może być bezpośrednio zaatakowana.
Aby osiągnąć swój cel, Vader będzie musiał współpracować z niedawno schwytanym przemytnikiem zwanym Zika. Współpraca z niechętnym, złośliwym partnerem może okazać się większą próbą dla Mrocznego Lorda, niż sama misja!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Brian Koschak, tusz Dan Parsons, kolory Michael Wiggam, okładka Sean McNally.
Premiera: sierpień 2010.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Adventures_Volume_4:_The_Will_of_Darth_Vader

Drugą

część mam w oryginale na papierze. Rysunki nie najlepsze, ale fabuła niczego sobie ogólnie moja ocena to 6/10.

SW Adventures #4 - preview

Tak będzie wyglądał czwarty tomik Star Wars Adventures.

http://www.darkhorse.com/Books/16-615/Star-Wars-Adventures-The-Will-of-Darth-Vader-TPB

SW Adventures

Coś powoli wydają te komiksy, skoro mamy dopiero 4 tom, a tak się nimi przecież chwalił podczas zapowiedzi Randy Stradley. Natomiast cieszy mnie bardzo, że kolejny tom pisany jest przez Toma Taylora, to coraz lepszy komiksiarz, a jego „Luke Skywalker and the Treasure of the Dragonsnakes” bardzo mi się podobał. Szkoda, że tutaj rysunki nie wyglądają zbyt ciekawie, za to okładka przypomina trochę tę z „Misji Lorda Vadera”.

SW Adventures #5 - zapowiedź

Plotki głoszą, że wrak Reverie, porzuconego 400 lat wcześniej luksusowego liniowca, mieści antyczny relikt o niewyobrażalnej wartości. Kiedy Boba Fett staje się właścicielem mapy kursu dryfu statku, postanawia zdobyć nagrodę. Ale nie jest w tym osamotniony, dwaj bracia łowcy nagród, mający urazę do Fetta, są teraz na jego ogonie, mając nadzieję na zdobycie skarbu. Ale ani Boba ani bracia nie są przygotowani na to, co ich czeka wewnątrz przerażających korytarzy zapomnianego Reverie...
Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Daxiong, okładka Sean McNally.
80 stron. Premiera: 2 luty 2011

no, no

teraz na celownik namierzamy znowu Bobę. hmmm... Zacznijmy, od samej serii. SWA nie jest porywającą pozycją ani pod względem, fabuły, jak i rysunków, więc niczego wielkiego się nie spodziewam.

Star Wars Adventures 6: Chewbacca and the Slavers of the Shadowlands

Jak donosi theforce.net na stronie brytyjskiego oddziału Amazonu pokazała się zapowiedź kolejnego komiksu z serii SW Adventures. Ukazać się ma 23 września tego roku.


Akcja rozgrywa się 200 lat przed wydarzeniami z Nowej Nadziei. Chewbacca opowiada historię, jaka przydarzyła mu się w młodości na Kashyyyku.

Chcąc udowodnić, że są gotowi do przejścia rytuału wprowadzającego w dorosłość, Chewie i jego młodzi przyjaciele udają się do Krain Cienia w poszukiwaniu przygody. Ale znajdą tam coś więcej - łowców niewolników planujących atak na wioskę Wookieech.

Coś

ostatnio dużo źródeł sięga po sławnego Wookiego Co do samej serii... jakoś jej nie lubię. Niby niektóre odcinki były ciekawe, ale ogólnie to lipa. Przykro to mówić, ale to prawda

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.