Forum

The Clone Wars #7-9 : In the Service of the Republic

Nowa trzyczęściowa miniseria nawiązująca do dobrze znanego już serialu.

W pierwszej części trzyczęściowej historii, przewaga powietrzna Republiki na planecie Khorm okazuje się dyskusyjna z powodu burz nienaturalnego pochodzenia. Uziemieni Jedi Kit Fisto i Plo Koon planują odważny zamach z udziałem najtwardszych Komandosów Republiki.. Jakby mało było walki ze zdeterminowanym i okopanym siłami separatystów, Jedi muszą także borykać się z młodym i bardzo ambitnym oficerem Republiki w ich szeregach, kapitanem Kendalem Ozzelem.
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam.
Premiera: lipiec 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_The_Clone_Wars_7:_In_the_Service_of_the_Republic_1

./;`L

Ciekawe czy wyjdze to w polsce.

The Clone Wars #7-9 : In the Service of the Republic

Zapowiada się wyjątkowo ciekawie, zwłaszcza na pojawienie się takich postaci jak Kit Fisto, Plo Koon, Kendal Ozzel i Komandosi Republiki. Może być wyjątkowo miodnie, zwłaszcza po dość nieudanych `Slejfs`. Mam nikłą, wątła nadzieję że może kiedykolwiek `Service` wyjdzie w języku polskim...

TCW #8 - zapowiedź

W obliczu najgorszej burzy w historii lodowej-planety Khorm, Mistrzowie Jedi Plo Koon i Kit Fisto rozpoczynają niemożliwą do wykonania misję polegającą na zniszczeniu górskiej twierdzy Separatystów. Ale ich zadanie staje się jeszcze trudniejsze dzięki informacjom ujawnionym przez uwięzionego żołnierza Republiki oraz przybyciu Asajj Ventress i jej elitarnego oddziału komandosów-droidów!
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki i okładka Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam.
Premiera: sierpień 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_The_Clone_Wars_8:_In_the_Service_of_the_Republic_2

TCW 9 - zapowiedź

Jedi Plo Koon i Kit Fisto pomyślnie usunęli jedną z przeszkód powstrzymującą ich misję oswobodzenia mieszkańców Khormai. Gdyby tylko nie mieli do czynienia z tchórzliwym kapitanem, który najwyraźniej nie może utrzymać się z dala od kłopotów i zabójczynią separatystów, Asajj Ventress, która podąża ich śladem.
Scenariusz Henry Gilroy, rysunki Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam, okładka Brian Kalin O`Connell.
Premiera: wrzesień 2009.

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_The_Clone_Wars_9:_In_the_Service_of_the_Republic_3

Ktoś czytał

pierwszy zeszyt ? bo ja tak i jestem zadowolony - porządna wojenna historia a "równie niezdarny co głupi" Ozzel daje radę aż miło

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.