Forum

Star Wars na Androids 2019

Witam. Jestem tu nowy. Czy znacie jakieś dobre gry SW na androida, najlepiej offline, bo potrzebuję na wakacje?

A na G. Play to same głupoty typu saber simulator.

Co już znalazłem:
Galaxy of Heroes - niestety online
Kotor - trochę drogie
SW Rebels - gra offline ale wymaga neta do pobierania kolejnych leveli

Re: Star Wars na Androids 2019

KOTOR jest najlepszy, ale to zależy czego oczekujesz. Dużo rozkminy, dosyć trudna gra, dużo czytania, ale za to sporo fabularnego dobra i satysfakcji. Galaxy of Heroes jest za to dosyć proste, nie ma jakiegoś wielkiego progu wejścia.

Wiem, że są też gry z Lego Star Wars. Star Wars: Commander jest dobrze oceniany.

Re: Star Wars na Androids 2019

Offline ?, dzisiaj ?, a na czym by zarabiali ? ... "GoH" jest najbardziej popularna zdaje się, no ale chcesz offlajnowo. Kotor byłby najlepszym rozwiązaniem z prostego powodu - nie ma lepszej gry . Ogólnie to bida w temacie, poszukałbym jeszcze zapomnianego "Force Unleashed", ale tego oficjalnie w GP nie dostaniesz, a nieoficjalne linkowanie jest zabronione

Re: Star Wars na Androids 2019

Skoro były na komórkową Windozę, to na to coś, czego nigdy nie miałem też powinny być: Angry Birds Star Wars i Angry Birds Star Wars II. ~

Ale na mobilkę i tak najlepszy jest samochodzik, czyli Hill Climb Racing. ~

Re: Star Wars na Androids 2019

Dzięki za odp. Oprócz tego znalazłem jeszcze SW X-Wing Flight - jest na GPlay.

----------------------
AJ73 napisał:
Offline ?, dzisiaj ?, a na czym by zarabiali ?
-----------------------


Dużo na reklamach nie zarobią. Są przecież ad-bloki. A na te wszystkie free-to-play to nie warto wydawać i do póki gracze nie zmądrzeją to producenci będą rżeć ze szczęścia. Naprawdę ten cały rynek gier (także PC) to na psy schodzi. Ilu producentów sprzedaje nieukończone, zbugowane śmieci i to jeszcze po jakich cenach.

Lepiej by robili dużo tanich produkcji Im więcej tym lepiej. Lepiej sprzedać miliony kopii po 10 zł niż kilka po obecnych cenach a potem narzekać na piratów.
Kce mieć duży wybór a nie wątpliwą jakość i wkurzające rejestracje online

Re: Star Wars na Androids 2019

Po prostu rynek gier zmienił się na naszych oczach, gry mają być usługą przynoszącą stały dochód wydawcy. Czasy "samotnych rycerzy" przemierzających swobodnie i godzinami nieodkryte światy jest już historią, teraz na każdym kroku coś wyskakuje zza rogu z jakąś ofertą (kupna) - by łatwiej było. Oczywiście wszystko to w trosce o gracza. Tzw. mobilki są tego doskonałym przykładem, i niestety żyłą złota obok której żaden wydawca nie przejdzie obojętnie. Takie czasy.

"The Elder Scrolls - Blades", świetna mobilka od Bethesdy osadzona w "Scrollsowym" świecie. Okrzyknięta mobilnym Skyrimem, oferuje fajną i wciągającą zabawę na długie godziny. Za friko - tylko rejestracja
Gdzie haczyk ? ... no jest, upiorny pomysł na loooty w grze. Za te lepsze płacimy diamentami (do kupienia, oczywiście), możemy też nie kupować, ale otwarcie takiej skrzyneczki wymaga tak z 3 godzinki czasu ... taki ficzer od Bethesdy fajny.

I tak to działa, niestety.

Re: Star Wars na Androids 2019

Kotor jest warty tych czterech dych. To pełna komputerowa wersja, w dodatku z poprawionymi teksturami. Świetnie dostosowana do androida, zapewni Ci długie godziny frajdy offline. Oczywiście o ile masz odpowiednio duży wyświetlacz, grałem na 5,7 cala, 6,5 cala i 7 cala i dało się całkiem wygodnie.

Re: Star Wars na Androids 2019

No i są fanowskie mody na androidową wersję

Star wars Commander

Cześć,
Szukałem po forum tematu o Starwars Commander.
Czy ktoś gra ewenutalnie chciał by pomóc w grze ?

Tato mój ostro Cisnie. Chciał bym mu pomoc rozwinąc pluton i szukam pomysłów dlatego do was dołaczyłem. Z góry dzięki za każde informacjie.

Re: Star wars Commander

Tu masz temat https://star-wars.pl/Forum/Temat/19279, grających Bastionowiczów chyba też sporo jest

Re: Star wars Commander

Odkąd Zynga wprowadziła tą grę w stan agoni, coraz mniej.

Re: Star wars Commander

A co oni w ogóle zrobili poza usunięciem starych kont? Bo na oko to prawie nic. Zresztą ta gra, choć dobra, skończyła się w obecnej formule. Dobrze by było, gdyby EA wydało dwójkę.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.