Forum

Damski temat: bikini czy strój jednoczęściowy?

Szkoro mężczyźni mają swoje głupawe tematy, postanowiłam założyć temat typowo kobiecy.

Drogie Bastionowiczki! Mamy lato i wreszcie zrobiło się ciepło (na jak długo - zobaczymy). Stawiam przed Wami pytanie: w czym wolicie pokazać się na plaży: w bikini czy może jednak w stroju jednoczęściowym? W czym wolicie pływać?
Niech wypowiedzą się także mężczyźni (chociaż możemy domyślić się, że większośćich głosów będzie optowała za pierwszym wariantem). Ale proszę Was o jedno - niech to będzie temat bez wulgaryzmów i chamskich żartów, ale dowcipne odpowiedzi są mile widziane.

Do dzieła!

Mmmm... :-))

No oszywiście że bikini ... Jestem za tym by pokazywać jak najwięcej z tego co piękne... ;>

buehehe

Strój? Po co kobiecie strój? ;p Zawsze to powtarzam ;p

E tam

W odpowiednio dobranym stroju kobieta może wyglądać ponętniej niż naga Już w Wiedźminie o tym pisano (Co prawda tam to był ręcznik bodajże... no ale też strój xD)

xD

w "ostatnim władcy pierścienia" Yeskova stało, że "Każdej kobiecie w dezabilu do twarzy"

Ło Żesz

Wielka Mocy... A cóż to jest "dezabil" stara zbereźnico? (Przy mnie wszyscy są starzy... Ach wiek nastoletni jest złotym wiekiem zaprawdę )

fakt

pójdę sie pomodlić, przecież zakładam wg niektórych bractwo srebrnej obrączki xD a poza tym, tak po namyśle, jednak to zdanie brzmiało inaczej: "Każdej pięknej kobiecie w dezabilu do twarzy" sorry za wprowadzanie w błąd

Hmm...

To co to jest dezabil? Zakładasz jednak to bractwo? Ach cóż za Strata dla świata

:D

dezabil to np. negliż znaczy się brak odzienia zbędnego..czyli każdego

No, zakładam bractwo, ktoś otworzył mi oczy. Jestem tylko nic nie wartą istotką, ślepo zapatrzoną w Łedża, zamierzam zachować cnotę już na zawsze i jestem za wsadzeniem teletubisiów za kratki. Dziwne, że się wcześniej nie połapałeś, na fotach widać jasno, że noszę worek z juty który skutecznie zniekształca sylwetkę.

Cnota????

A pfuuuuujj... Cnota to zło i wymysł Szatana! Nie rób tego! Nie przechodź na Ciemną Stronę! (Chociaż w sumie... )

xD zabawne

ze to mężczyźni jako pierwsi zareagowali Bikini oczywiście. Stroje jednoczęściowe nadają się na kryty basen....choć osobiście nie posiadam żadnego tego typu i z premedytacją na wszelkich pływalniach pojawiam się w dwuczęściowym kostiumie

dowcipność

odpowiedzi jest kwestią subiektywnej oceny. Jak większość humoru na tym forum.

Ze swojej strony w temacie dodam, że żaden strój plażowy-damski nie jest zły kiedy kobieta mająca go na sobie wygląda... normalnie. Prawda jest taka, że jak coś jest grube to jest grube, a nie puszyste, akceptujące swoje kształty. Mnie akurat skrajności w urodzie baardzo przeszkadzają, a w takich wypadkach przybranie może jeszcze pogorszyć pierwszy wymiotny efekt.

Aaa i jeszcze: szkoro mężczyźni mają swoje głupawe tematy, postanowiłam założyć temat typowo kobiecy.
Jak tego nie czytać też wychodzi głupawo A przecież chyba w założeniu nie miało tak być??

o rany

czepiasz się literówek, które wszystkim się zdarzają
A jeśli chodzi o humor... Owszem, istnieją różne rodzaje humoru i może to był mój błąd, że nie wyraziłam się zbyt precyzyjnie. Jakoś nie bawi mnie humor kloaczny i fizjologiczny, a niestety ten rodzaj najczęściej pojawia się na Bastionie ostatnimi czasy. A więc jeśli ktoś ma zamiar pisać coś w ten deseń i obrażać innych, to niech lepiej nic nie pisze.
Dziękuję.

Re: o rany

darth ithilnar napisał(a):
czepiasz się literówek, które wszystkim się zdarzają
A jeśli chodzi o humor... Owszem, istnieją różne rodzaje humoru i może to był mój błąd, że nie wyraziłam się zbyt precyzyjnie. Jakoś nie bawi mnie humor kloaczny i fizjologiczny, a niestety ten rodzaj najczęściej pojawia się na Bastionie ostatnimi czasy. A więc jeśli ktoś ma zamiar pisać coś w ten deseń i obrażać innych, to niech lepiej nic nie pisze.
Dziękuję.


Nic nie poradzisz, że dla niektórych fekalne dowcipy są poczuciem humoru najwyższej próby i nie można mieć im tego za złe. Sami sobie wystawiają świadectwo.

w sumie racja.

I niestety nic nie można na to poradzić. Ale myślę, że warto pokazać od czasu do czasu, że niektórzy jednak nie są wielbicielami tego typu humoru.

szkoro

jednych bawi to niech piszą. Reszta nie musi czytać. Jak np. nie lubię NEJ i nawet nie ruszam tamtejszych tematów. Nie lubię Vongo i nie zaglądam tam. Tak więc w czym problem??

BTW rozmowa z bikini schodzi na ... no

Re: dowcipność

Lord Bart napisał(a):
Mnie akurat skrajności w urodzie baardzo przeszkadzają, a w takich wypadkach przybranie może jeszcze pogorszyć pierwszy wymiotny efekt.
[...] Aaa i jeszcze: szkoro mężczyźni mają swoje głupawe tematy, postanowiłam założyć temat typowo kobiecy.

________
Bart ja zwykle musiał się dopieprzyć do byle literówki.
Co do tego nieakceptowalności wyglądu i skrajności, to mam rozumieć, że to właśnie dlatego sam nie pojawiasz się na konwentach i spotkaniach fanów?
Żeby nie było offtopa, to powiem, że piękna kobieta we wszystkim wygląda
dobrze, nie ważne, czy to habit ( ), czy bikini...
Ale w bikini najfajniej...
Cholera, idę na basen...

ależ

nie powiedziałem, że jestem najpiękniejszy Podobam się jednej osobie i to mi starczy A konwenty nie mają tu nic do gadania. Chyba że wszyscy siedzą tam w bikiniach

Mimo

wszystko mógłbyś się na jakimś konwencie pojawić, zrewidowalibyśmy wtedy poglądy na temat naszych osób, twoje patrzenie na mnie raczej by się nie zmieniło, ale zastanawiam jakby to było w odwrotną stronę...
Możliwe, że tak samo, ale kto to wie...

prawdopodobnie

masz rację.

a ja peem tak:

zależy od kobiety.

racja

Masz zupełną racje

:P

Ale ja osobiście wole jedno częściowy(nie lubię się opalać)

Osobiście

najbardziej pasuje mi toples - najwygodniej YEAHHH

lol

ja najbardziej lubie lazic po plazy w paero. Delikny material, cos tam niby widac ale nie widac Bikini do opalania. do plywania jednoczsciowy stroj sportowy-nie cierpie jak mi spadaja ramiaczka albo cos gora wypada

No cóż...

Ja wolę bikini...No ale co ja tam wiem...

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.