Gry komputerowe

TOR Timeline #2 - Mandalorian Blockade is Broken

SWTOR.com

Na stronie projektu The Old Republic pojawiły się kolejne zapiski z holocronu strażnika archiwów zakonu keldorańskiego mistrza Jedi Gnost-Durala (głos aktora Lance’a Henriksena). Poprzednim razem było nam dane posłuchać opowieści na temat Wielkiej Wojny, podpisania Traktatu z Coruscant i jego skutków dla mieszkańców galaktyki. Tym razem Gnost-Durala opowiedział o pewnym etapie wojny pomiędzy Republiką a Imperium Sithów, w który wmieszane były „postronne grupy interesów”.
Mandaloriańska blokada głównych republikańskich szlaków handlowych skutkowała głodem i niepokojem wśród kolonii. Śmiała przemytnicza znana jako Hylo Visz postanowiła dokonać niemożliwego, pokonać budzącą postrach flotę mandaloriańskich okrętów i dostarczyć wszelkie potrzebne towary i dobra mieszkańcom Coruscant.

Filmik jest dobrym źródłem wiedzy na temat okrętów, jakie brały udział w Wielkiej Wojnie, pojawiają się one w migawkach serwowanych przez mistrza Jedi Gnost-Durala. Fani Mandalorian poznali też wygląd tamtejszych zbroi mandaloriańskich. Sama Blokada Mandaloriańska miała miejsce 7 lat przed podpisaniem Traktatu z Coruscant. Cierpliwi i wymagający znajdą The Old Republic Timeline #2 - Mandalorian Blockade is Broken tutaj - prosto ze strony SWTOR.com. Natomiast poniżej wersja dla mniej elitarnych via YouTube.
Temat na forumTagi: The Old Republic (500)

Komentarze (18)

----> Aldebar tak to on :)

Zapowiada się, że TOR będzie miał fajne tło historyczne. Co do marudzących o medale to przecież Revan i załoga też otrzymali medale w KotOR-e a i na siłę można doszukać się podobieństwa ze świętowaniem zwycięstwa na Naboo w TPM.

"Poker face by postac z TOR" -> Kto te nazwy dla obrazków wymyśla :D

czy to Lance Henriksen? BioWare lubi go ostatnio angażować w swoje projekty :)

I znowu mandalorianie...

Może być. Nic specjalnego. Przynajmniej jest wnieśnione kolejne fajne wydarzenie do historii universum ; )

nie poprostu głupi byłem i widziałem tylko ducha a to tylko dwa wydarzenia są na razie :(

wszystko stylizowane na wojny klonów ogólnie,serie clone wars i starą trylogie (wręczenie medali to jest scena żywcem wyjęta z ANH ), porażka,istna porażka,plagiat uniwersum w uniwersum, paranoja

Republic Commando--> Udało się włączyć głośniki? ;P

w 2:52 ewidentnie jedzie mi sceną z ANH oO

To będzie HIT!!! Już nie mogę siędoczekać =) A tak wogóle to Lance ma świetny głos...

Nadal mam ukłucie żalu, z powodu oryginalności pancerzy i statków, chociaż już prawie się przyzwyczaiłem. A historia nader ciekawa. Przypomina mi trochę moment z Dark Empire II, kiedy Saala, wraz z innymi przemytnikami przelatuje przez blokadę Imperium.

Czyli wiadomo że mando powrócą silniejsi, ciekawe czy dzięki Canderousowi.

Mówi, mówi. Sądząc po tych filmikach można wysnuć wniosek, że TOR będzie miał dość mocno rozbudowane tło historyczne, chyba że nie uwzględnią tego w grze i jest to jedynie część marketingu.

eh czy ten mistrz wogule mówi coś bo u mnie nic :(

Fajne, oby tylko te filmiki nie miały więcej klimatu niż sama gra!
Ale wypowiem się co do wyglądu niektórych okrętów :
Kolejny brak oryginalności. O ile jeszcze tego Hammerheada na jednym kadrze można przebaczyć (bo według Ścieżki Zagłady służyły one w armii Republiki przez jakieś 3 tysiące lat) to te promy stylizowane na serii Nu (z TCW) dowodzą, że będziemy się jeszcze często spotykali z takimi "smaczkami"... i założę się że w najbliższym czasie do floty Sithów przyplącze się jakiś OOM...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.