Książki

Wieści z Amberu

Amber

Po pierwsze po długiej przerwie ruszyła ponownie strona Amberu - WWW.Amber.sm.PL, a po drugie, znalazła się tam zapowiedź "Słowniczka najpopularniejszych zwrotów w językach Gwiezdnych Wojen" autorstwa Bena Burtta, koordynatora efektów dźwiękowych, specjalnych i montażysty "Ataku klonów", a także weterana Lucasfilmu. Pozycja ta to: rozmówki galaktycznego podróżnika i przewodnik po językach galaktyki Gwiezdnych Wojen.:
Wybierasz się w podróż w przestworzach – do Jądra Galaktyki po Odległe Rubieże. Jeśli nie dysponujesz własnym androidem protokolarnym z oprogramowaniem, które umożliwia mu komunikowanie się w ponad sześciu milionach języków, musisz mieć coś, co pomoże ci porozumiewać się podczas przemierzania międzygwiezdnych szlaków i właściwie odnosić się do istot obcych ras.
- Jak przywitać się po prekoreliańsku i huttańsku
- Jak wynająć gwiezdny statek w bocce
- Jak pytać o drogę Ewoków
- Jak prowadzić grzecznościową rozmowę z istotami rasy Wookie
- Jak komunikować się z automatami
- Jak korzystać z wypożyczalni Jawów
- Jak składać wizyty Gunganom
- Jak zamawiać strzyżenie u sullustańskiego fryzjera
To wszystko powie ci Słowniczek najpopularniejszych zwrotów w językach Gwiezdnych Wojen!

Bez dwóch zdań, nie jest to typowa pozycja wśród wydawanych dotychczas albumów i przewodników, niemniej jednak, chyba jak żadna inna może wpłynąć na nas fanów. Kto poza nami będzie uczył się języka huttów? ;)Tagi: Amber (525) Ben Burtt (65) zapowiedzi książkowe (270)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.