Gry komputerowe

Towarzysze z The Old Republic

SWTOR.com

Dziś na stronie gry The Old Republic ukazał się nowy dział, poświęcony towarzyszom, jakich będziemy mogli spotkać podczas gry oraz biografia pierwszego z nich - Twi'lekanki o imieniu Vette, podróżującej z Wojownikiem Sithów.

Każdy bohater z Gwiezdnych Wojen potrzebuje towarzysza. Han miał Chewbaccę, Luke Artoo. Nawet Jabba lubił towarzystwo Sprośnego Okruszka. Owe postacie będą dodawać graczowi odwagi i komentować jego poczynania oraz podróżować z nim. Nieważne czy są bojowo nastawieni, lubią się śmiać czy są przyjacielscy, kompani zawsze się przydadzą.

W TOR wielu przyłączy się do nas. Niektórzy z chęci przygody, niektórzy z chciwości, a powody jeszcze innych pozostaną ukryte dopóki nie zagłębimy się bardziej w przygodę.

Znajdą się wśród nich obcy, droidy, czasem jakaś księżniczka albo pirat. Każda klasa będzie miała unikalnych towarzyszy.Podróżując wraz z graczem, czasem coś podpowiedzą, mogą też wskazywać interesujące miejsca i komentować jego poczynania - wszystko to z ich unikalnej perspektywy. Mogą też wpływać na nasze decyzje. My także będziemy mogli na nich wpływać, a także na to jak się zachowują. Obserwując poczynania gracza mogą stać się jego przyjaciółmi, kochankami, a czasem wrogami.Pierwszego towarzysza gracz pozna na początku przygody. Ale kiedy będzie już bardziej doświadczony przyłączą się inni. Podróżując z nim, ujawnią swoje zdolności, a także będą dawać zadania i nagrody związane ze sobą. Będzie można też zmieniać im ekwipunek itp.

Kiedy drużyna się rozrośnie, pojawią się nowe opcje, strategie i taktyki. Kiedy wyruszysz na Belsavis do osławionego więzienia zwanego "Grobowcem" kogo stamtąd przyprowadzisz? Czy twardego żołnierza który pomoże ci w walce z wrogami? Medyka? A może wiernego astromecha, którego zdolności elektroniczne pozwolą wykonać z pozoru niemożliwą misję? To tylko kilka wyborów, jakich będzie można dokonać podróżując z kompanami w The Old Republic.Vette


Vette urodziła się na Ryloth. Miała siostrę i matkę, jednak nie wiadomo co się z nimi stało.

Niewielu ludzi i innych istot widziało w galaktyce tyle co Vette i niewielu miało wpływ na swoje przeznaczenie. Urodzona jako niewolnica na okupowanej planecie Ryloth, została wcześnie oddzielona od swojej rodziny i sprzedana. Jej właścicielami było kilku pomniejszych gangsterów.

Kiedy legendarny pirat, lord Nok Drayen, zniszczył posiadłość jej kolejnego właściciela, Vette i inni niewolnicy otrzymali wybór: wolność albo przyłączenie się do niego. Twi'lekanka została piratką, podróżowała na wiele planet i uczyła się jak wyjść i wejść do miejsc, do których normalnie nie ma dostępu.

Wiele lat później Nok z tajemniczego powodu zwolnił wszystkich swoich ludzi ze służby. Vette została na Nar Shaddaa gdzie przyłączyła się do grupy młodych, idealistycznie nastawionych Twi'leków i używała swoich zdolności do łupienia i doprowadzania do ruiny osobników, którzy niszczyli Ryloth: zarówno tych, którzy wykopywali znalezione tam artefakty jak i tych, którzy wykorzystywali jej mieszkańców.

Vette jest wesoła, starsza niż wskazywałby jej wygląd, ale lubi psoty i zawsze jest gotowa powiedzieć co myśli o każdym, kto uważa że jest lepszy od innych.

Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (503)

Komentarze (21)

Starsza niż wskazywałby jej wiek? Może raczej starsza niż wskazywałby jej wygląd?

nie no to tylko jeśli będziesz grał w grze siecowej to pojawi się problem z vettre bo będzie też (zapewne) wersja dla samodzielnbego grania wyczytałem coś w tym stylu na poprzednich newsach lub na http://swtor.net.pl

Twi'leczka to kolejny plus dla Wojownika Sith.

Mniam, Twi'leczka. Swoją drogą niezbyt kapuję, każdy Wojownik Sithów będzie miał swoją Vette? Naciągane, ale kupuję to :D

Właśnie, jeden wygląda jak Bane :p

No dobra, mogliby skończyć z dyskryminacją i zrobić zieloną Twi'lekankę :p. Albo Twi'leka!

@Mark Ryder jakiej grze jednoosobowej? widze pełna znajomość tematu. Jeżeli Bioware planuje nam MMO z fabułą to idąc śladem Guild Wars każdy będzie miał jakby swoją "kopię" pewnych elementów, więc Vette bedzie mógł miec kazdy a nie jedna osoba na serwer

Vette, lubisz kukurydzę?

Jax, tu chodzi o to, że w grze jednoosobowej będziesz miał do wyboru tą postać [np. jak Mission lub Carth w KotOR]

Też właśnie nie bardzo kapuję... na kilka milionów graczy tylko jeden będzie miał to szczęście i ją zwerbuje, czy każdy gracz będzie mieć ten sam "zestaw" z którego może sobie wybierać? i potem co? klony-towarzysze? to już jest nieco dziwne...

Dajcie ją w bikini <3
A na urodzinki chce kałboja z pierwszego screena!!1

Vette no (lubi psoty) :) :D Niezła kociaczka. ;D

Cienko. Każdy będzie miał tych samych towarzyszy?

Vette jest wesoła, starsza niż wskazywałby jej wiek, ale lubi psoty i zawsze jest gotowa obcią... nie wróć! :D

Ten serwis czytają dzieci a i gra będzie jak zwykle "poprawna" więc o czym tu marzyć...

Hah, jak to mówił Stele, też lecę xD

oo czarny Cad Bane :P

Pseudo Mission Vao, phew... :\

Stele>>> Może niebieskich było po prostu najwięcej.

Stele --> IMO niebieskie są najładniejsze :P

Właśnie. Kolejna niebieska. Toż to dyskryminacja rasowa. Z czego tu się cieszyć? :D

Vette... szykuj dupcię, lecimy na Korriban :D

Kolejna niebieskoskóra Twi'lekanka w SW - nic, tylko się cieszyć :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.