Gry komputerowe

Kolejne filmiki z "The Old Republic"

Gametrailers

Twórcy "The Old Republic" przedstawili wczoraj na targach E3 kolejne filmiki. W pierwszym przedstawiono walkę za pomocą różnych broni (mamy tu przy okazji potwierdzenie rasy Rattatakan). W drugim filmiku wnętrze statku na przykładzie republikańskich i imperialnych pojazdów. W trzecim widzimy żołnierza i jego twi'lekańską towarzyszkę, przemytniczkę, walczących z bandytami. Ostatni zaś przedstawia walkę Sithów z użyciem miecza świetlnego i błyskawic.

Dodatkowo kilka nowych screenów, na których widzimy m. in. kolejną potwierdzoną rasę dla gracza, Chissa, oraz tryb PvP (drugi i czwarty screen).Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (503) Webdoc (106)

Komentarze (21)

@Revan - nie prawda. w niektórych Timeline'ach (a zwłaszcza w 2 ostatnich) można usłyszeć kilka nowych brzmień. mam nadzieje że muzykę napisze jeden z tej trójki: Jeremy Soule, Inon Zur albo Jack Wall.

Zdejmij to ze mnie ;D Dobrze że nie było niczego co by mnie wkurzyło np: Brak podstawowych mocy u Jedi czy u Sith.

jak dla mnie wygląda to beznadziejnie ;( Jakieś śmieszne te postacie, słaba animacja, walki to głupie stanie w miejscu i klikanie w odpowiednie przypisane klawisze z umiejętnościami, brak jakiejkolwiek dynamiki w tych walkach. Grałem już w kilka MMORPG i jak na razie TOR to klon WoWa w świecie GW. Szkoda, spodziewałem się czegoś lepszego. Nowego. Zobaczymy mają jeszcze czas, nie można ocenić gry nie grając w nią.

bardzo słabe te filmy. Gdyby nie trailer powiedziałbym że ekipa od TORa nie dała rady E3

Fajnie, nie ma to jak połazić sobie po swoim statku pomiędzy misjami :D ale ten gameplay - hmm trochę dziwnie to wygląda kiedy Twi'lekanka się chowa a żołnierz stoi na środku i dumnie przyjmuje strzały no ale taka klasa

jestem ciekaw ile taki statek będzie kosztował kredytów

Zawsze mieliśmy być ograniczeni frakcjami. Jedi dla Republiki, Sithowie dla Imperium. Moralność z kolei ma nie być zależna od strony, toteż można być złym Jedi.

Imperial, Republic? A rzekomo mieliśmy nie być ograniczeni frakcjami i mogliśmy mieć złego Jedi :(

hmmm ciekawe, czy statki Jedi Consulara i Jedi Knighta będą się czymś różniły... a jeśli nie, to taki sam statek dla Smugglera/Troopera może być trochę nie ten teges... ciekawe jak to rozwiążą; może będą się tylko trochę różniły, np. Consular dostanie bibliotekę a Knight salę do ćwiczeń i pojedynków

Revan --> Mark Griskey, Lennie Moore, Gordy Haab, Wilbert Roget II, Peter McConnell.

"Dla mnie możesz być królową Naboo" miażdży :)

Ej sorry że tak z offtopem trochę wyjadę, ale wiadomo kto robi muzykę do TORa? Bo w tych wszystkich trailerach i filmikach jest muzyka jeno z Sagi bądź KoTORów.

I znów pokazali wszystkie klasy oprócz Jedi. Twi'lekanka ładna. Podobnie jak Rodianin. Wnętrze statku piękne. Mam tylko nadzieje, że przemytnik będzie miał inny statek niż Jedi.

będzie niesamowita gierka, witaj wesoła przygodo :)

Ale rękojeści nadal są wielkie.

Oj zgadzam się, republikański statek jest śliczny! I w ogóle to fajna sprawa.

kolorowo że hej

Stateczki są super - szczególnie ten republikański, reszta też świetna, pokażcie Jedi!

jest na co patrzeć, stateczki tez fajne

niezłe :) ja bardzo chcę zrobić BH ze statkiem :)

Po tych trailerach/gameplayach to się nawet przekonałem do tej dość oryginalnej grafiki.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.