Gry komputerowe

"The Old Republic" - kącik projektanta #6

SWTOR.com

W dzisiejszym odcinku Kącika Projektanta twórcy opowiadają o tworzeniu klasy Jedi. Chcieli, żeby można było zagrać zarówno postacią w typie Luke'a Skywalkera jak i nieco mroczniejszą, Anakina. Wspominają także o statku, przeznaczonym dla Jedi, o którym wspominaliśmy już tutaj, a także o walkach na miecze świetlne oraz zbrojach dla bohaterów.Przy okazji, główny artysta odpowiedzialny za szkice koncepcyjne, Ryan Dening, opisał proces tworzenia jednego z głównych republikańskich statków.

Miał on być z początku mniejszy, ale później zmieniono zdanie i postanowiono zrobić okręt mogący mierzyć się z Gwiezdnymi Niszczycielami. Mieli już wzór statku Sithów, więc chcieli czegoś, co kontrastowałoby z jego sylwetką i ogólnymi założeniami technicznymi.

Artysta inspirował się wyglądem fregaty medycznej i rebelianckiego transportowca. Chciał też, aby był nieco podobny do "Endar Spire", którego zapewne znają miłośnicy gier z serii "Knights of the Old Republic".Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: F-Toys (4) The Old Republic (503) Webdoc (106)

Komentarze (14)

Zapominacie o jednym, Jedi to hipokryci. Mówią że są przeciwko krzywdzeniu innych i że każde życie jest święte a mimo to zabijają i latają z bronią którą zabijają innych...

@rob8: w czasie wojen klonów i wojen mandaloriańskich wciąż wyglądali na 'tych dobrych', mimo to i tak dopuszczali się czasem niezbyt 'dobrych' uczynków. ale jeśli chcemy dyskutować, to lepiej założyć odpowiedni wątek na forum, niż zaśmiecać wpisy pod newsem.

Aldebar>tak tyle że ten Jedi na filmie jakoś nie wyglądał na czarny charakter a na przykład dla mnie nie wiem jak dla was Anakin i Revan jakoś wyglądali na czarne charaktery

@rob8: możesz powiedzieć to samo o Anakinie Skywalkerze, Ulicu Qel-Dromie, Revanie którzy jeszcze jako Jedi dopuszczali się czynów jeszcze gorszych niż wysłanie kilku przeciwników w próżnię (btw. to miłe odwołanie do Crosscurrent)

Ekstra
Tylko mały błąd - ten Jedi który na początku walnął w tą skrzynkę i wszyscy wylecieli w kosmos, tak Jedi nie postępują. Wyraźnie w serii Gwiezdne wojny i w innych było powiedziane że Jedi nie krzywdzą osób i istot niewinnych lub nie uzbrojonych.

Głupie? Brak kreatywności, mikwiri nie chcesz myśleć, co gdyby? Reszta to dla ciebie głupota, ale z ciebie ignorant.

a broń i statek który widnieje na zdjęciu jest lub są super

możnaby tylko byłoby to tak głupie :}

Jedi, czy można mieć inne moce niż te pokazane? Dobra żartuje, wiem że nie. Ale to mocne ograniczenie :D

kcem być Jedi (jak kiedyś mój ojciec :P)

Now, young Skywalker...you will die.

No wreszcie coś porządnego - Jedi dobrze się prezentują

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.