Gry komputerowe

Gameplay z "The Old Republic" - misja na Tythonie

Zarezerwujcie sobie 1.5 godziny, gdyż udostępniamy wam gameplay z gry "The Old Republic", którym podzielił się ze społecznością Youtube pewien gracz. Zobaczycie walki, zdobywanie przedmiotów, mapy itd.

Dla Zakonu Jedi nastały ciężkie czasy. Podczas ostatniej wojny Imperium Sithów zniszczyło Świątynię na Coruscant i zabiło wielu dzielnych obronców Republiki. Ci, którzy pozostali, przeprowadzili się na planetę Tython, która była miejscem narodzin Mocy. Rozpoczęli trening nowych adeptów, będących strażnikami pokoju w galaktyce.

Ale Bengel Morr, Jedi-renegat, sprzymierzył się z rdzennymi mieszkańcami Tythona. Mistrz Orgus wysyła swojego padawana, Trantice'a, aby odnalazł ich obóz, położony w ruinach Kaleth...Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500)

Komentarze (27)

nadal czekam na The Old Republic

@Kwarc:
Może gracz gra na "easy" ;)

"ten film wideo jest prywatny" ale się naoglądałem

Ponad półtorej godziny oglądania, wow epicko :D

Jak na razie nic szczególnego, ale to dlatego, że jest to gołe półtorej godziny z gry bez wycinania lepszych fragmentów czy jakiegoś montażu. Od ktoś odpalił sobie TORa i nagrał całą misję. Dlatego może się to wydawać nieciekawe. Co do samej gry to grafika jest dosyć dobra. Niektórzy narzekają, ale nie wiem czego oni by chcieli? Silnika z TFU? Nie ma szans, to jest sieciówka i musi tak wyglądać. Z resztą jest całkiem przyzwoicie. Nie podoba mi się tylko SI przeciwników. Tamten Jedi stał koło nich, a droidy nic. Zareagowały dopiero jak je zaatakował i walczyły pojedynczo. Każdy droid czekał na swoją kolej. Mam nadzieję, że to dopracują.

Też bym łapał nerwa gdybym 3 lata czekał. Ale tak szczerze ile to razy było z innymi produktami, że wychodzi na 90%, za chwilę już 60%, by w końcu ponownie przenieść datę premiery. Jak dla mnie mogą jeszcze przesunąć datę wydania, byleby wszystko było dopieszczone.

filmików z alphy już nigdzie chyba nie ma na hostach, ale można sobie ściągnąć przez torrenty :) uff, koniec spamu, łapię nerwa jak ktoś mówi że w 2012 wyjdzie

raport eng sorki
http://darthhater.com/2011/05/04/electronic-arts-4q-earnings-live-blog/

Jeśli chodzi wam o artykuł z bastionu, to był on napisany na podstawie artykułu z serwisu Kotaku, który to artykuł był wybiórczy i mylący; jak ktoś zna angielski to zobaczy, że wyciąganie wniosku o 2012 z tego spotkanie jest mocno przesadzone

raport eng :
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?13322,the-old-republic-znowu-opoznione.html
raport bastion:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?13322,the-old-republic-znowu-opoznione.html

@Ariando
nic nie przesunięto, nie było oficjalnej daty poza przedziałem Q2/Q3 fiskalnego 2012(czyli od czerwca 2011 do listopada 2011, szansę że wyjdzie w styczniu 2012 na spotkaniu inwestorów EA oceniono jako 5%); bardzo prawdopodobne, że datę wyznaczą na E3 w czerwcu, 2012 możliwe ale wrzesień znacznie bardziej prawdopodobny, większość ludzi na forach tak obstawia (napalam się na grę od 3 lat wiem co mówię)

Dokładnie, premiera 2012...

Półtorej godziny patrzeć jak ktoś gra? Dla mnie nuuuuuda.

"Ten film wideo jest prywatny"
dziękuje, dobranoc

@Ephant Mon przesunięto datę. Ma wyjść gdzieś na początku 2012

jaki przyszły rok, na 90% wrzesień tego roku

Szczerze mówiąc jeśli gra ma tak wyglądać, to kiepsko to widzę. Grafika mocno przeciętna, świat jest sztywny i martwy. Przeciwnicy ożywają dopiero w momencie kiedy gracz się na nich rzuca. Średnio to widzę. Mam nadzieję, że z racji, iż premiera przesunięta na przyszły rok, dopieszczą te elementy.

od tygodnia krąży po necie, sam zapisałem sobie parę godzin po leaku, ten i jeszcze jeden 2h :P to jest materiał nagrany przez testera na alphie 2 i przesłany do netu w sposób bardzo nielegalny

To jest na pewno zamierzone, chociażby dlatego, że tego nie usunęli od razu z neta.

Grafika wydaje się mniej stylizowana niż na udostępnianych wcześniej materiałach. Teraz tak nie odrzuca. Swoją drogą, ciekawe, kto w EA poleci za wyciek takiego materiału- śmiem wątpić czy 1,5h gameplaya na tym etapie produkcji to zamierzona zagrywka.

@Lord Bart zdjeli limit, i to chyba zależy z tego co wiem od widzów.

Nie... są? :P
Mnie nie wolno więcej niż chyba 20 wrzucić... chyba że się coś zmieniło ;P

Bart, to Ty nie wiesz, że są 356 godzinne filmy na youtube? ;p

jak on wrzucił godzinę 30 na YT?

Powalająca wręcz SI przeciwników ;)

Akurat fragment pokazuje tylko początkowy exp na mało starwarsowym Tythonie.

Nie jest to jeszcze ta właściwsza część gry, więc wygląda z deka nudno. Ale wiadomo, dalej będzie jednak lepiej.

Na razie bez rewelacji, jednak zobaczymy, co będzie dalej...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.