Bastion

10 najkrótszych newsów


Przez ostatnie 10 lat Bastion się wielokrotnie zmieniał. Czasami bywały to większe zmiany, a czasem ewolucja, którą można było dostrzec dopiero porównując wygląd i działanie serwisu na przestrzeni wielu miesięcy, a czasem i lat. W ciągu tych dziesięciu lat zmieniła się również znacznie forma pisania newsów. Część z Was może jeszcze to pamięta, ale młodszym stażem czytelnikom zapewne ciężko będzie sobie wyobrazić, że kiedyś newsy na Bastionie mogły spokojnie zmieścić się w jednym... smsie. W ramach celebracji 10 urodzin pragniemy przypomnieć 10 najkrótszych newsów w historii naszego serwisu.
  1. Recenzja książki Ryzyko Wedge`a Liczba znaków: 64
  2. Białysok Liczba znaków: 67
  3. Wałbrzych Liczba znaków: 77
  4. Urodziny Vadera Liczba znaków: 77
  5. W Maximie Liczba znaków: 82
  6. Nazwa klubu Liczba znaków: 82
  7. Jedi Outcast już w fabryce Liczba znaków: 83
  8. SW w przekroju Liczba znaków: 84
  9. 25 lat!!!! Liczba znaków: 91
  10. Wszystkiego najlepszego hrabio Liczba znaków: 93

W kolejnych tygodniach przedstawimy inne dziesiątki, mające związek z Bastionem. Mamy nadzieję, że taki mały przegląd po historii portalu przypadnie Wam do gustu.Tagi: Bastion (135)

Komentarze (6)

Konkretnie i na temat, nie to co teraz, jakieś lanie wody :P

Coś kojarzę jakby styl niektórych tych newsów. No cóż, Bastion poznałem bardzo niedługo po jego powstaniu, więc to raczej nic dziwnego. Od kiedy tylko dostałem jako taki dostęp do neta (naturalnie tylko po godzinie 18., kiedy było taniej, i tylko po to, by wejść na ze 20 różnych stron (ładujących się w masakratycznym tempie), które miało się później "na spokojnie" przeglądać, a w międzyczasie wpisując w wp.pl "starwars" i ściągając na HDD tyle fotek z TPM i nadchodzącego wielkimi krokami AOTC, ile tylko zdążyłem. No a po rozłączeniu bawiłem się w ich katalogowanie (strasznie nudne zajęcie z dzisiejszej perspektywy, a tyle radości dawało dziesięć lat temu), delektując się każdym szczegółem (nie jak dzisiaj, na fotos zerka się najwyżej przez chwilę i przewija na następny). Ale razu jednego zamiast tradycyjnie amerykańskich stron (z których rozumiałem jedynie nazwiska bohaterów) WP ukazało mi witrynę o nazwie Bastion Polskich Fanów Star Wars. Dziwne, że dopiero dwa lata później się zarejestrowałem. ;)

Dawne czasy, ledwo to pamiętam...

Zamierzchłe czasy w których nie wiedziałem o takim czymś jak Bastion i nie miałem nawet internetu w domu. Pozdrawiam starą gwardię trzymającą tu porządek!

Zamierzchłe czasy :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.