Gry komputerowe

Zapowiedź nowego towarzysza w "The Old Republic"

SWTOR.com

Oficjalna strona gry "The Old Republic" zaprezentowała zwiastun, w którym przedstawia postać nowego towarzysza dla gracza - droida-zabójcy, HK-51.

Pogrzebana pod lodową powierzchnią Belsavis spoczywa armia najbardziej zabójczych i wzbudzających trwogę maszyn. Wydawało się, że została zniszczona kiedy imperialny krążownik został strącony z nieba, jednak niedawno została odkryta przez Mrocznych Lordów, renegatów. Zarówno Republika jak i Imperium próbują zdobyć dla siebie ową groźną broń. Ten kto jest na tyle odważny, żeby zapuścić się w głąb wraku, zdobędzie potężnego nowego towarzysza.Przypominamy, że wszystkie newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (500) Zwiastun (324)

Komentarze (14)

a mi się od 4 miesięcy patche nie pobierają

@ObiWajd nie, ale to pierwszy w historii trailer content patcha, który nie pokazuje gameplay'u (właściwie można by się uprzeć, że on nic nie pokazuje, ale to już inna historia;P)

Niebywałe - to chyba pierwszy w historii gier trailer zwykłego patcha w takiej jakości - albo w ogóle pierwszy trailer patcha do jakiej kolwiek gry? kto wie?

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to informuję że można grać w TORa za free do 15 levela.

Trailer mnie zaskoczył - spodziewałem się gameplay'a, a tu proszę, niemalże cinematic :D Pozostaje tylko czekać na Patch

fajny ale poczekam na TORa za free

@Apophis A to nie było tak, że miał być, z tym że się nie wyrobili i stąd obecność w plikach gry? (albo mi się coś miesza, ale taki się wniosek nasuwa po tym co widać, bo rozkład jego skilli i wszystko jest właściwie znane)

@ShaakTi1138 HK-51? Nie, o nim było wiadomo, że będzie (dzięki plikom w grze), ale dopiero teraz się pojawi. Co do 47 to nie chcę spoilować...

matikc25-> Skoro jest to seria HK to chyba logiczne, że jest to nowsza wersja HK-47...

Tak się zacząłem zastanawiać, co by było gdyby EA zamiast kupować CGI u Blura te same kilka milionów wydała na porządny silnik do TORa, hmm;p

(bo o ile poprzednie CGI się broniły, akcją, klimatem fabułą i tym, że miały co reklamować, to ten HK w wersji CGI wydaje się zbędny (z drugiej strony, szkoda że LA nie zrobi 1313 z HK w roli głównej, ech to by była gra;P))

widać że ten robot to zmodyfikowana wersja robota HK-47 z KOTOR'a

ja tak samo jak Karwan89, czekam na free

gwałt i marna próba... hejt-hejt XD

Kurczę, zdawało mi się, że HK miał być od początku, ale być może się mylę.

Poczekam aż TOR będzie za free:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.