Detours

Star Wars w krzywym zwierciadle

Od chwili gdy oficjalnie zapowiedziany został serial komediowy Star Wars Detours, twórcy udostępniają na facebookowym profilu sceny z produkcji opatrzone mniej lub bardziej zabawnym podpisem. Możemy z nich dowiedzieć się o nowych preferencjach Ewoków, czy o tym w co ubiera się prawdziwy mężczyzna a czego nie wolno wytykać Imperatorowi. Wszystko to w ramach promocji projektu. Zdjęcia jak i zwiastuny naszpikowane są zabawnymi nawiązaniami do kultowych fragmentów z Gwiezdnej Sagi George'a Lucas'a, pozostaje mieć nadzieję, że cały serial utrzyma podobny poziom. Poniżej zebraliśmy dla was dotychczas udostępnione obrazki.
Przypominamy, że prawdopodobna, ale nadal niepotwierdzona data premiery to szeroko pojęty 2013 rok.Tagi: Serial komediowy (13) Star Wars Detours (39)

Komentarze (11)

Fajnie oni wyglądają,a najlepiej Palpi :P

Nudy. Może jestem dziwny ale nic tu śmiesznego nie widzę. Mam wrażenie, jakby to było robione na siłę. Do 'Robot Chickena' nawet nie ma co startować.

Ja czekam na ten serialik bardziej niż na EVII. :P

super

czy mi się wydaje czy Jawa właśnie pokazał mi fuckera? error

... funny ...

No dobra, a gdzie te zabawne ;p Do Hana i Ackbara można się uśmiechnąć, o reszcie szkoda gadać. Sam serial może być niczego sobie, pod warunkiem, że nie będzie jechał w kółko na 5 najbardziej oklepanych "żartach", a na chwilę obecną na to się zapowiada.

fajnie wygląda Jar Jar

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.