Muzyka

Muzyka z "The Clone Wars" online

Kevinkiner.com"Wojny klonów" co prawda doczekały się ścieżki dźwiękowej wydanej na płycie i w dystrybucji cyfrowej, ale tylko z filmu. Teraz jednak fani twórczości Kevina Kinera mogą się cieszyć jego utworami - na odświeżonej stronie kompozytora znalazło się 57 kompozycji z pięciu sezonów, w tym te z udziałem pełnej orkiestry z ostatnich czterech odcinków. Wedle Making Star Wars, Kiner zapłacił z własnej kieszeni za wykonanie ich przez orkiestrę w Pradze (która to nagrała pod jego batutą również muzykę z filmu pełnometrażowego).

Kompozytor co prawda wstawiał w przeszłości niektóre kawałki na swoją stronę, ale nigdy wcześniej nie było ich tak wiele. Muzyki nie można ściągnąć, lecz zawsze jest nadzieja, że soundtrack pojawi się w przyszłości. Zainteresowani mogą też tam posłuchać jego utworów z innych projektów, na przykład Bonda czy "CSI: Miami".Tagi: Kevin Kiner (27) The Clone Wars (1297)

Komentarze (4)

Czyli gdzie? :-)

Albo po prostu wejść w źródło strony i tam są linki do mp3 ;)

Wtyczka DownloadHelper i możecie z dysku sobie odsłuchiwać :D

Miło z jego strony, ostatnie odcinki (np. utwór "Ahsoka`s Decision") są naprawdę świetne. Acz nie chce mi się wierzyć, że sam zapłacił za orkiestrę...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.