Gry komputerowe

Pierwsze spojrzenie na planetę Manaan z "The Old Republic"

Oficjalna TORa

W dniu dzisiejszym na stronie gry "The Old Republic" ukazał się filmik przedstawiający planetę Manaan, na której rozgrywać ma się kolejny flashpoint z serii zapoczątkowanej "Forged Alliances" a zatytulowany "Depths of Manaan".

Okazuje się, że jeden z Mrocznych Lordów, Darth Arkous, pracuje w sekrecie wraz z grupą Selkathów nad jakimś tajnym projektem. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się co knują. W tym celu musimy zbadać podwodne laboratorium. Sytuacja komplikuje się, kiedy dowiemy się, że również siły Republiki lądują na Manaan. Co z tego wyniknie, będziecie mogli przekonać się kiedy pojawi się patch nr 2.9

W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia filmiku, który przedstawia słynną wodną planetę, a także kilku screenów z flashpointa:Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum.Tagi: The Old Republic (499)

Komentarze (18)

Ale pięknie i ta muzyka!

Na początku filmu widać skrzynkę pocztową, a jej chyb we flashpointach nie ma?

Czepiasz się szczegółów, tak było napisane, a jeżeli jest to dla Ciebie tak ważne i sprawi to, że Twoje życie nabierze sensu, to zostanie włączone do kanonu :)

Slavek_8 - wygląda na to że tak. W sumie to mi do niczego ten Flashpoint nie jest potrzebny :P wystarczy, że po Manaan trochę pochodzę :D.

Szeldon -> chyba najpierw muszą ją beatyfikować, dopiero potem nastąpi kanonizacja... SWTOR - santo subito!

Muuuuzyyykaaa <3
Szeldon-> a mi się ten sarkazm podobał

STWOR to niby kolejna część KOTORA bo tak na prawdę jest

Miło znów ją zobaczyć :)

Widzę, że nie tylko mnie ta muzyka wzrusza.... Niestety TOR, to nie następny KOTOR, a szkoda, bo poprzez powrót do planet z wcześniejszej gry daje się wyczuć ten stary klimat.

P.S Przecież nikt w to nie gra :P

TAAA MUZYKA... i te wspomnienia z KotORa :/

+ chyba było widać zniszczone Ahto City z orbity

Nestor Twój sarkazm jest nieudany.

Są plotki, że ma być kanonizowana ta gra, gdyż jak wcześniej zdaje się fanfax o tym wspominał, i faktycznie ta grupa od historii podpisywała się pod ta grą, więc może plotki okażą się prawdą.

Kto normalny gra w niekanoniczne gry? Liczy się tylko to co Disney wyprodukuje, nie dajcie się ogłupić temu co zostało po Lucasie!

@Adakus Zwłaszcza najlepsze są przepisy ksenofobia i rybi zapach xDxD

Mam nadzieję, że będzie można - tak jak na filmiku - polecieć tam samemu i pochodzić bez celu po powierzchni gapiąc się na swoje wspomnienia z KotORa. :)

My bad, w sumie sami do tego nawiązali w newsie na oficjalnej. Wygląda na to, że to pierwsza odbudowana miejscówka na powierzchni.

Z tego co pamiętam, w czasie wielkiej wojny Maanan został zaatakowany a wszelkie obiekty nad powierzchnią wody zniszczono, ocalali zeszli pod wodę. Ale to informacje, które wisiały na stronie jakoś w 2009 czy 10 roku, więc może im się pozmieniało, albo coś odbudowali :)

Bardzo fajny flashpoint. Zagrałem na PTS`ie. Jak będzie na oficjalnych serwerach, to będę szarpał go jak Reksio szynkę. Już za pierwszym podejściem w sumie otrzymuje się 3 Manaan Research Data, a za 4 można zakupić bardzo ładny miecz. :)

Ta muzyka z KOTORA, wspomnienia wracają.

Manaan, planeta na której chciałbym żyć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.