Fandom

Polscy fani chcą wcześniejszej premiery "Przebudzenia Mocy"

Facebook

Premiera "Przebudzenia Mocy", czyli najnowszej części "Gwiezdnych Wojen", niemal na całym świecie nastąpi 18 grudnia 2015 roku. Niestety nasz kraj jest aktualnie JEDYNYM europejskim państwem, w którym to na premierę najnowszego Epizodu musimy czekać aż do 25 grudnia. Pomimo faktu, że jest to okres świąteczny i wolny od szkoły/pracy/itp., to bardzo duża część fanów nie mogła siedzieć bezczynnie i postanowiła zorganizować wspólną akcję.

Celem tej akcji jest "przyśpieszenie" polskiej premiery tak, aby odbyła się tydzień wcześniej. Akcja została zapoczątkowana na Facebooku, gdzie do utworzonego wydarzenia zrzeszającego fanów w ciągu niecałych 24 godzin zapisało się ponad 700 osób!

W tym miejscu można znaleźć wydarzenie na Facebooku. Warto się tam zapisać, jeśli popiera się akcję, a także dlatego, że najświeższe informacje będą właśnie tam publikowane.

Dla osób korzystających z serwisów społecznościowych przyda się oficjalny hasztag akcji, czyli #WeWantEarlyAwakens. Używajcie go śmiało i bez obaw.

Komu jeszcze mało to warto "wykopać" informację o akcji w serwisie Wykop, którą można znaleźć w tym miejscu.

Temat na forumTagi: Disney (373) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (811) fani (107)

Komentarze (23)

JAXO >> Petycja "niefejsowa" jest przygotowywana. Strona na facebooku to taki jakby początkowy protest jak zamach na arcyksięcia Ferdynanda.

Wali was z tym fejsem ? Nie mam tam konta (jak wielu moich znajomych) i przez ten szczególik nie mogę głosować ? Czy ten fejs, to dla Bastionu jakaś świętość ? Bądźcie lepsi i olejcie tego facebuka.

Krogulec>> To jak ty właściwie masz zamiar go zhejtować? Aż zrobię screena i pokażę kiedy wystawisz recenzję :)

Mi to kompletnie obojętne. Ale nie zamierzam w ogóle iść do kina na ten film.

Wykop śmierdzi.

Popieram, Polacy bardzo mocno kochają SW, niech nasi dystrybutorzy to docenią i nie każą nam czekać, jakbyśmy byli w zaścianku... Precz z amatorszczyzną.

@ObiKenobi jeszcze Grecja i Węgry mają 24 grudnia co i tak jest wcześniej niż u nas. Ale za to niektóre kraje mają już nawet 16 i 17 grudnia premierę np. Ukraina

Popieram! U Ruskich będzie nawet tydzień wcześniej niż u nas, co z pewnością zaowocuje wysypem "kinówek" w sieci - a mnie w ciągu tego tygodnia znając życie "podkusi", ściągnę i obejrzę to. :D Do tego stopnia nie chcę psuć sobie radości z filmu. Dawać :D

@Darth Marcin
Super, chętnie poprę taką inicjatywę, czekam na więcej info.

Nawet nie wiedziałem że jesteśmy jedynym europejskim krajem z późniejszą premierą, w każdym razie popieram w 100% ;)

Ja chętnie podpisze ta petycję. Jak ktoś się dowie gdzie podpisać prosił bym o powiadomienie.

Ja nie chcę.

@Quide będzie petycja którą będzie można podpisać.

Czy mogę jakoś wyrazić poparcie poza FB?

Ja tam mogę poczekać. Przynajmniej będzie po ocenach widać czy warto w ogóle po portfel sięgać...

Oczywiście powodzenia, ale myślę, że wydawca sobie to doskonale przekalkulował i raczej są niewielkie szanse powodzenia tej akcji. Podpiszą się fani, ale portfele opróżnią raczej "Janusze".

SirStaniak -> Tak.

Rozumiem że oficjalne poparcie Bastionu petycja ma?

Dobrze pamiętam, że dopiero co Włosi mieli obejrzeć o wiele później niż my? Czyli się da.

Disney byl w stanie zrobic 2 tygodnie wczesniej pokazy przedpremierowe Inside Out w Polsce , wiec mam nadzieje ze i ze Star Wars im sie uda... Straszna bieda ze tylko my musimy czekac :/

I bardzo dobrze! Popieram :)

I będzie jeszcze petycja do Disneya :D

Popierajcie śmiało :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.