Różne

Więcej informacji o nowym parku zabaw Star Wars

Podczas D23 Expo wystawiona była makieta przedstawiająca jak ma wyglądać park zabaw Star Wars przygotowywany przez Disneya. Jej zdjęcia prezentowaliśmy Wam w tym miejscu. Na jednym z paneli Bob Chapek (odpowiedzialny w Disneyu za parki zabaw) zdradził, że park ma pozwolić na przeżycie własnej przygody w świecie Star Wars. Atrakcje zostały tak zaplanowane, aby umieścić gości w środku starcia pomiędzy Najwyższym Porządkiem, a Ruchem Oporu. Dwie największe atrakcje zostaną poświęcone każdej z tych frakcji, będzie to hangar niszczyciela gwiezdnego i Sokół Millenium.Wyjawiono również nazwę pod jaką będą się skrywały nowe atrakcje Star Wars w parkach Disneya - Star Wars: Galaxy’s Edge. Poniżej znajdziecie filmik dokładniej prezentujący makietę parku Galaxy’s Edge.Tagi: D23 Expo (75) Disneyland (79) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (74)

Komentarze (12)

Brak słów.Do parku pojechać to oczywiście moje marzenie, mimo, że trochę daleko...Ale serio, znów sequele?Ludzie dajcie spokój!Rebelia vs Imperium to znacznie lepsza partia

Tylko Imperium!

Ale tak bez Imperium? Hux zamiast Tarkina? Phasma zamiast Pietta?... No ja przepraszam.

Tylko Imperium! [3] Co nie zmienia faktu, że i tak bym się z chęcią przeszedł po tym parku.

Virdi dobrze mówi. Tylko Imperium. Wystarczy porównać Huxa z którymkolwiek oficerem Imperium i ten niby generał FO wychodzi na kompletnego lamusa, co jak drze mordę to tylko śmieszy.

Ale które sequele? Bo ja widziałem jednego, musiałem chyba coś przegapić...

di$ney KURDE MAĆ czy wy kiedyś przestaniecie szczekać o tej nowej trylogi!

Bo w ANH konflikt Imperium - Rebelianci wcale nie ograniczał się do tego, że jedni są źli a drudzy dobrzy i każdy chce drugiego zjeść

Sequele są slabe o tyle, że z jednej strony są terroryści, a z drugiej wariaci, i ciężko stwierdzić którzy są bardziej żałośni.

Tu nie chodzi o te statki z sequeli. Po prostu spór między Najwyższym Porządkiem a Ruchem Oporu jest nudny. Tylko Imperium!

Najpierw narzekacie, że wszystkie statki z sequeli są zbyt podobne do tych z OT, a teraz robi wam to aż taką różnicę?

"Atrakcje zostały tak zaplanowane, aby umieścić gości w środku starcia pomiędzy Najwyższym Porządkiem, a Ruchem Oporu."

Znów sequele? Nuda.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.