Książki

Ikony pewnego punktu widzenia, część IV

Star Wars Books

Zobaczmy ostatnią dziesiątkę grafiki promocyjnych nadchodzącej premiery antologii „From a Certain Point of View” od wydawnictwa Del Rey. Paru dni temu zaczęły się one ukazywać w mediach społecznościowych, a każda w skrócie obrazuje o czym będzie opowiadanie. Za projekt graficzny tych ikon odpowiada Chris Trevas, które również ujrzymy w środku książki. Mimo że mamy opublikowane 40 grafik, to brakuje nadal jednej, dotyczącej opowiadania napisanego przez Meg Cabot. Wiemy jedynie tyle, że dotyczyć ma ono postaci Beru Lars.Temat do dyskusji na forum.Tagi: Chris Trevas (22) Claudia Gray (54) Del Rey (475) Griffin McElroy (4) Ian Doescher (23) Jason Fry (95) Jeffrey Brown (30) Mallory Ortberg (4) Mur Lafferty (6) Nnedi Okorafor (4) Wil Wheaton (3)

Komentarze (5)

@Slavek_8
Wydaje mi się, że tłumaczenie "There is Another" to tylko fragment. Po pierwsze za krótkie, żeby było to całe opowiadanie, po drugie nie ma tam chyba cytatu z obrazka.

@Finster Vater
43 autorów i 43 opowiadania? Myślałem, że będzie dokładnie 40?

Ciekawie się zanosi. Mam nadzieję, że wydadzą to u nas.

493 strony na 43 Autorów, co daje jakieś 10 stron na odpowiadanie średnio.

Wiadomo może jakiej długości będą te opowiadania? :) Ktoś wrzucał link do jednego (There is Another) niby "w całości", ale wyglądało to wciąż jak fragment. Ciekaw jestem, czy będą to naprawdę opowiadania, czy tylko jedno/dwustronicowe historyjki.

To książka, na którą czekam z niecierpliwością :D.

Kupili mnie rysunkami u Jeffreya Browna.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.