Star Wars TV

Zapowiedź drugiego sezonu „Sił przeznaczenia”

Jedi News

Wczoraj Tracy Cannobio dość niespodziewanie wysłała informację prasową dotyczącą drugiego (choć niektórzy liczą go jako trzeci) sezonu „Sił przeznaczenia”. Osiem nowych odcinków serialu zadebiutuje 19 marca o 22 czasu pacyficznego (czyli w Polsce nad ranem kolejnego dnia) na oficjalnym youtube'owym kanale Disney Channel. Wszystkie epizody zostaną potem pokazane w telewizji 25 marca.

W bohaterów wcielą się ci sami aktorzy, co w poprzednim sezonie. Swój debiut będą mieli Mark Hamil (Luke) i Kelly Marie Tran (Rose). Poniżej znajdują się obrazki i opisy odcinków. Tu warto zwrócić uwagę na nieco zmieniony wygląd Anakina - widać twórcy wzięli sobie do serca utyskiwania fanów na jego poprzednią wersję.

„Hasty Departure” - Hera i Sabine przejmują imperialny prom tylko po to, by odkryć, że mają niespodziewany ładunek - żołnierzy!

„Unexpected Company” - Anakin, zdenerwowany, że Ahsoka dołącza do misji przeznaczonej tylko dla niego i Padme, sprowadza wszystkich na niebezpieczną ścieżkę. Współpracując z sekretnymi kochankami, Ahsoka ratuje sytuację.

„Shuttle Shock” - W drodze na Canto Bight Finn i Rose uczą się pracować razem, by móc poprowadzić pod z niebezpiecznymi stworzeniami.

„Jyn's Trade” - Jyn pomaga młodemu złodziejowi nauczyć się ważnej lekcji.

„Run Rey Run” - Podczas poszukiwania części na pokładzie gwiezdnego niszczyciela, Rey zostaje przygwożdżona przez konkurencję poszukującą skarbów.

„Bounty Hunted” - Maz Kanata pomaga Lei, Chewbacce i R2-D2 obmyślić sprytny plan uwolnienia Hana z rąk Hutta Jabby.

„The Path Ahead” - Luke uczy się ważnej lekcji podczas treningu z mistrzem Yodą na bagnach Dagobah.

„Porg Problems” - Bardzo psotne porgi przerywają trening Rey.

Na polską wersję odcinków zapewne nie będziemy musieli długo czekać.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney Channel (26) Kelly Marie Tran (47) Mark Hamill (333) Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (60) Tracy Cannobio (34)

Komentarze (27)

@Princess Fantaghiro , Anakin na jednym z tych obrazków wygląda jak Michael Jackson z czasów po wydaniu płyty "Bad", tylko że z inną fryzurą. xD

Ale ten styl graficzny jest ohydny.

Aż boję się pytać co to...

2 odcinek zapowiada sie na druga czesc The Last Temptation😂

Oj, Yogurt, lepiej nie otwierajmy drzwi TEJ części Internetu :P.

Oczywiście, że jest dobrze przetłumaczone. Po prostu brzmi zabawnie, zwłaszcza wyrwane z kontekstu. ~:) A jeśli dołoży się o tego fakt, że mogą to być "sekretni kochankowie" lub "sekretne kochanki", to Ahsoka wychodzi na frywolną dziewczynę. ~;)

Nie jest źle przetłumaczone - w oryginale jest to "secret couple", a "sekretna/tajemnicza para/małżeństwo" brzmiało mi głupio, więc tak zostało. Opisy zawsze brzmią głupio.

Podejrzewam, że źle to przetłumaczone i chodzi o to, że Ahsoka będzie współpracować z Anakinem i Padme, którzy ukrywali miłość :P

@nedz123 , też mnie to zdziwiło. To brzmi jak opis misji, w której będzie się "współpracowało" z prostytutkami. Chyba nie taka miała być misja tego skądinąd uroczego serialu? xD

Padłem również z Łucji Skywalker. Serial o silnych kobieta, a tutaj okazało się, że Yoda jest płci żeńskiej, a Łukasz Skywalker stał się Łucją. xD

Co do opisu drugiego odcinka to czy ja może czegoś nie wiem?
Bo jakoś zdawało mi się, że FOD było skierowane głównie do dzieci.

A tak, a propo jakie "sekretne kochanki" tak piszę naprawdę czy ja jestem ślepa?

Z całym szacunkiem dla The Last Jedi. i jako osoba, której poglądy na pewno nie są ukierunkowane na prawo, muszę stwierdzić, że niestety FoD to najbardziej seksistowskie Star Wars ever i nie świadczy to dobrze o ekipie z LF.

Tak się zastanawiam, czy Disney planuje ten serial wydać?
Czy może traktuje ten serial jak śmieć na który szkoda zachodu?
Jeżeli planuje wydać to ja chętnie kupię.
Jeżeli nie...

Sekretni kochankowie Ahsoki... ~;)
Ważna lekcja dla Luka: "I tak wkopie ci dziewuszka znikąd."
Problem z pyrgami rozwiązuje się przy pomocy: rożna, patelni, tłuczka, choć najlepiej smakują w postaci Porga Mocy.

Na co komu ten szajs?

@szymon3258 druga połowa już leciała na polskim Disney Channel. Tylko ktoś tam zapomniał wrzucić to na YT ;)

To Maz Kanata miała też swój udział w uwolnieniu Hana. Ale wymyślili.

Crap is back... again.

Odnośnie polskiej wersji odcinków, to chyba nie zobaczyliśmy jeszcze polskiej wersji drugiej połowy pierwszego sezonu?

Nie wiedziałem że Luke jest silną kobietą.

@Ringwraith W TESB był moment, kiedy wszystkie wątki "zawisły" - Luke biegał z Zielonym po bagnie, Sojusz lizał rany po Hoth, Falcon uskuteczniał lot międzyplanetarny na podświetlnej, a Vader czekał. To mogło trwać dni, tygodnie, nawet miesiące. Wszystko tam można upchnąć.

Fajnie, że to prowadzą dalej. Te 20 minut na kilka miesięcy zawsze można poświęcić, by obejrzeć. xD

A ja się cieszę mimo wszystko, że nauki u Yody na Dagobah zostaną poszerzone. ;) Wiele osób narzekało jak to Luke krótko się wyboostował u Yody, a tu patrzcie. ;)

Którego artystę negocjowanego afektu z LF mam obrzucić zgniłymi jajkami za oszpecenie Anakina?...Na to są paragrafy.;) Dobrze chociaż że urósł, w barach poszerzon; i nie wygląda już jak rówieśnik Ahsoki. Ale blizny przez facjatę jak nie było tak ni ma. :/

A ten serial nie mial byco kobietach z sw? To co robi tam odcinek z Lukiem i Yoda??

A mnie ciekawi, czy plan Maz będzie jakimś wyjaśnieniem akcji z ROTJ, tak jak to Chuck Wendigo ostatnio pisał.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.