Bitewniaki

Gra karciana (sabacc?) i Monopoly z „Hana Solo”

Firma Hasbro zapowiedziała wydanie dwóch nowych gier powiązanych z nadchodzącym spin-offem „Hanem Solo”. Pierwszą z nich jest kolejna edycja jednej z najbardziej znanych gier planszowych świata - Monopoly: Han Solo. Za 19,99$ będzie można nabyć edycję tej gry z najnowszego filmu. Grafiki na polach, opisy kart i pionki będą odpowiednio dostosowane.

Różne wersje Monopoly z Gwiezdnych Wojen pojawiają się na rynku jednak regularnie, ciekawszą więc grą może być druga pozycja: Han Solo Card Game. Pod tą nazwą kryje się gra karciana, która może być wariacją znanego fanom Sabacca. Gra również będzie kosztowała 19,99$. Nie wiadomo jeszcze czy i w jakiej cenie te gry zostaną wydane w Polsce.Do czasu wyjścia gry nie możemy być pewni jakie ostatecznie zasady gry karcianej przyjmie Hasbro (notka prasowa mówi tylko o tym, że należy mieć liczbę punktów jak najbliższą 0). Możliwe, że będą one mocno odbiegały od znanego nam Sabacca. Możemy natomiast Wam zaproponować zapoznanie się z zasadami opracowanymi kilka lat temu przez jedną z naszych rodzimych fanek Gwiezdnych Wojen - Cetę. Znajdziecie je w tym miejscu.Tagi: Hasbro (586) Monopoly (7) Sabacc (3)

Komentarze (12)

Film to ściema , Disney liczy przede wszystkim na zyski z sabacca [3]:P

Miszcz nad miszcze sabacca, oto ja!

Film to ściema , Disney liczy przede wszystkim na zyski z sabacca [2] XDD

Film to ściema , Disney liczy przede wszystkim na zyski z sabacca ;)

Sabak byłby spoko...

Za to tytułu już nie... Ale rozumiem, że musi być chwytliwy.

Prawdopodobnie masz rację. Newsa trochę stonowałem ;)

W kanonicznej zakładce na Wookiee wygląda zupełnie inaczej :P http://starwars.wikia.com/wiki/Sabacc Tak samo karty, które już się przewinęły w Rebels zupełnie nie przypominają tych tutaj. No i sama gra, gdyby miała być Sabacciem to by się tak nazywała, a dostaniemy niestety jakiś wyrób nazwany Han Solo Card Game.

Tessel -> To się jeszcze okaże w zależności od tego jak będzie wyglądał Sabacc w filmie ;)

Kolejna wersja Monopoly to dno, ale Sabacc to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, wygląda to całkiem nieźle. Jeśli mechanika będzie ok, to pewnie kupię.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bitewniaki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.