Star Wars TV

Nowe odcinki „Sił przeznaczenia” już jutro

Jedi News

Tracy Cannobbio z Lucasfilmu rozesłała dziś informację prasową zgodnie z którą nowe odcinki serialu „Siły przeznaczenia” zadebiutują jutro około 19 czasu polskiego na YouTubie. Dodatkowo ukażą się one jako epizod specjalny na Disney Channel 25 maja. Poniżej znajdują się obrazki i opisy.Chopper and Friends” („Chopper i przyjaciele”) - Gdy Chopper zaciąga parę Ewoków do pomocy na „Ghoście”, Hera jest zdumiona zaradnością małych wojowników.Monster Misunderstanding” („Potworne nieporozumienie”) - Kiedy wodny potwór atakuje doki na Naboo, królowa Amidala odkrywa, że kłusownicy próbują ukraść jego młode.Art History” („Historia sztuki”) - Sabine i jej brat, podczas tajnej misji mającej na celu uwolnienie swoich ludzi, ryzykują wszystko, by zniszczyć imperialną placówkę, która zbezcześciła ważny mandaloriański monument.Porgs!” („Porgi!”) - Po odkryciu, że porgi wydzierają niebieskie kabelki z „Sokoła”, Chewbacca wyrusza na misję celem znalezienia błękitnego mchu, którego zwierzęta potrzebują do gniazd.Perilous Pursuit” („Niebezpieczny pościg”) - Podczas niebezpiecznego pościgu na śmigaczach śnieżnych w bazie Starkiller, Finn i Rey pracują razem, by umknąć nieustępliwym szturmowcom śnieżnym.

Traps and Tribulations” („Pułapki i boleści”) - Luke i Leia pomagają parze Ewoków ponownie nastawić ich pułapkę, by powstrzymać szalejącego goraksa.A Disarming Lesson” („Lekcja rozbrajania”) - Podczas treningu szermierki Ahsoka zachęca Ezrę, by odnalazł swą wewnętrzną siłę, aby mógł przewidywać jej ataki.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (60)

Komentarze (11)

Kiedy na Blu-ray?

Nie mogłem się doczekać! Nareszcie!

mkn->
Nie mam pojęcia. A jeśli nie dadzą zwiastuna, proszę szturmować kontro Tracy.

Evening Star->
A, sorki, pomyliło mi się, bo nie wstawiłam jednego opisu. Hmm. No faktycznie. Może krótszy sezon po prostu?

Bardzo fajna niespodzianka, chociaż tak szczerze to z okazji dnia SW wolałbym start przedsprzedaży biletów na Solo albo chociaż teaser SW Resistance :)

Ktoś się orientuje czy będą w końcu kolejne odcinki z polskim dubbingiem?

Dobra nie mam co robić więc zmarnuje jakieś 15 minut.:P

@ShaakTi1138 nie jest. Zapowiedzieli 7 odc., a zawsze było 8. Gdzie jest ósmy?oO

Czy im aby nie kończą się pomysły? Dostaniemy trzeci odcinek o ewokach i drugi o porgach. No i Rey z Finnem na skuterach to kolejne wprowadzenie do kanonu materiału wyciętego z filmu.

Ale jest Ezra... choć gorax brzmi ciekawie.

Noo, to fajnie będzie. Znowu 15 minut funu na YT. LOL

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.