Star Wars TV

Kolejne odcinki drugiego sezonu „Sił przeznaczenia” dostępne online

YouTube

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią na YouTubie można już oglądać nowe odcinki serialu „Siły przeznaczenia” w wersji angielskiej.

Monster Misunderstanding” - Kiedy wodny potwór atakuje doki na Naboo, królowa Amidala odkrywa, że kłusownicy próbują ukraść jego młode.A Disarming Lesson” - Podczas treningu szermierki Ahsoka zachęca Ezrę, by odnalazł swą wewnętrzną siłę, aby mógł przewidywać jej ataki.Perilous Pursuit” („Niebezpieczny pościg”) - Podczas niebezpiecznego pościgu na śmigaczach śnieżnych w bazie Starkiller, Finn i Rey pracują razem, by umknąć nieustępliwym szturmowcom śnieżnym.Traps and Tribulations” - Luke i Leia pomagają parze Ewoków ponownie nastawić ich pułapkę, by powstrzymać szalejącego goraksa.Porgs!” - Po odkryciu, że porgi wydzierają niebieskie kabelki z „Sokoła”, Chewbacca wyrusza na misję celem znalezienia błękitnego mchu, którego zwierzęta potrzebują do gniazd.Art History” - Sabine i jej brat, podczas tajnej misji mającej na celu uwolnienie swoich ludzi, ryzykują wszystko, by zniszczyć imperialną placówkę, która zbezcześciła ważny mandaloriański monument.Chopper and Friends” - Gdy Chopper zaciąga parę Ewoków do pomocy na „Ghoście”, Hera jest zdumiona zaradnością małych wojowników.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (60)

Komentarze (23)

@Lubsok
To ciekawe co mowisz tej bajce. Mam nadzieję, że sprawdziłeś internet czy aby ta twoja recenzja zabawek się jeszcze gdzies nie pałęta? :P

„Monster Misunderstanding” pasowałby do He-Mana z lat 80. Tylko trzeba podmienić Padme na Teelę.

Miśki to urodzeni mordercy :D

Jak zwykle sympatyczna pierdółka. Całkiem spoko są:
- Perilous Pursuit (usunięta scena z TFA)
- Traps and Tribulations (Gorax)
- Art History (pomnik Tarre Vizsli)
Niech w końcu dadzą resztę odcinków z polskim dubbingiem!

Bardziej mnie interesują komentarze takich tuzów i miłośników Star Wars, jak Lubsok i Soap. Pytanie - gdzie jest nasz misjonarz? Bo król już nas zaszczycił.

Ja zachwytów raczej nie widzę.
A odcinki mają nieco ponad dwie minuty każdy, więc na połowę sezonu poświęca się jakieś dwadzieścia minut, czyli prawie tyle, co na jeden odcinek "Rebeliantów". Wiele z życia się nie traci.

No naprawdę tragedia dla świata, jak ktoś uzna odcinek Forces of Destiny jako niezły, patrząc na fakt, że to tylko bajka dla dzieci...

Połowa Bastionu to ogląda i się tym jara...

Quo vadis świecie?

Obawiam się że Resistance będzie wyglądało jak to coś.

Bajeczki dla 3-latków. Jak ktoś dorosły to ogląda, to tylko ---> xD

@Finster Vater
Niby nie jest kanoniczny a posiada najlepszego złego ze wszystkich produktów Di$n€¥a-Naare no i te wszysykie docinki Palpiego do Vadera "Własnie dlatego wolę miec plan B. Dooku miałbym plan B" albo "Teraz cię mam. Hahaha. Zawsze mnie to bawi" :D

@Zablokowany -są jeszcze Freemakarzy ;)

Z Ezrą i Ahsoką jest najfajniejszy odc. Trochę brakuje takich treningów w filmach.

Właśnie obejrzałem z żoną celebrując 4 maja, nie ma tragedii, można się pośmiać. :P

Sabine tak, ale już w odcinku z Ahsoką to Ezra jest w centrum, Togrutanka tylko pomaga mu coś sobie uświadomić (tak jak w odcinku o padawance Tano, kiedy w walce mieczem szkolił ją Yoda), a przy Rey i Finnie ja widzę prawie równowagę - ona prowadzi, on strzela. A że stracił blaster...

Nie ma jakiejś wielkiej tragedii, odcinek z Ahsoką był nawet fajny, w Rebelsach ta scena powinna się znaleźć. Sabine wygląda lepiej (szanuję tą postać, a jej wygląd w poprzednich odcinkach nie pasował mi strasznie).

@dansty
Ale jednak Ahsoka, Rey i Sabine wyraźnie grają pierwsze skrzypce.

Z drugiej strony - coraz mniej tu "samodzielnych" kobiet. Ezra z Sabine, Finn i Rey, Leia i Luke, Chewbacca i R2-D2 (to już w ogóle), Sabine z Tristanem, Hera z Chopperem i Ewokami.

„Monster Misunderstanding” - mądra Padme i głupi żołnierze. Czy miłość do Natalie wystarczy, żeby nikomu to nie przeszkadzało?
„A Disarming Lesson” - czemu tego nie było w serialu? Przyjemna scena by z tego była.
„Perilous Pursuit” - Finn kozaczy, Rey trochę też.
„Traps and Tribulations” - LOTR zmieszany z King Kongiem.
„Porgs!” - słodkie, urocze, milusie.
„Art History” - niech będzie.
„Chopper and Friends” - oni tak bardzo chcą, żeby ludzie polubili Ewoki.

Najzabawniejszą rzeczą w całym tym serialu jest to, że to najlepsze co spotkało SW w ostatnim czasie.

Chewie smyrający porgi! <3

Nie mam zielonego pojęcia, czy to dobra kolejność, bo nie dali numerów. Wstawiłam jak wyszło mi w subskrypcjach na YT.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.