Klasyczna Trylogia

P&O 308: Kto towarzyszy Imperatorowi w wyprawie na Drugą Gwiazdę Śmierci?Tym razem pytanie o VI Epizod.P: W „Powrocie Jedi” z promu Imperatora Palpatine’a poza nim wychodzą pewni dżentelmeni. Kim oni są?

O: Imperatorowi Palpatine’owi w niektórych scenach towarzyszy kadra imperialnych doradców. Czasem określa się ich mianem imperialnych dygnitarzy, lub bardziej złowieszczo – Wewnętrznym Kręgiem Imperatora. Noszą burgundowe i purpurowe stroje, mają jasną skórę i smukłe postury. Wielu z nich jest kluczowymi osobami w zarządzaniu imperialną biurokracją.Wśród członków Wewnętrznego Kręgu Imperatora są: Sate Pestage, Janus Greejatus, Sim Aloo, Ars Dangor oraz Kren Blista-Vanee.Tagi: Epizod VI: Powrót Jedi (455) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (426)

Komentarze (12)

@Mastahier - padłem :D :D

Same białe samce... Ale nie wiem w którą stronę to źle. Czy dlatego, że to same białe samce, czy dlatego, że złole, to same białe samce? Tak czy siak rasizm i dyskryminacja!

To jest Snołk i jego klony ;)

Akurat Greejatus pojawia się często w powieściach w starym i nowym kanonie. Ten najwyższy, pierwszy z prawej to Sim Aloo, jego właśnie i Greejatusa widać w sali tronowej. Reszta jest widoczna tylko z dala przy wysiadaniu z promu.

Pierwszy z lewej to lord Maquovich

Podsumowując: Sate Pastege to Snoke.

@Jax potwierdzam

Bolku, ale Sate i Janus pojawiają się w "Tarkinie" i W "Catalyst" o ile dobrze pamiętam. Więc "kanoniczni" to oni są ;)

Szkoda, że w kanonie o nich zapomniano :( Sate Pastege [*]

Jak dobrze kojarzę to była teoria, że któryś z tych ziomków jest Snokiem. Choć z drugiej strony trudniej jest znaleźć postać która nie ma teorii o byciu Snokiem :P.

Pewnie wielu "prawdziwych" fanów nawet nie wiedziało o ich istnieniu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.