Bastion

17 lat Bastionu

Już od siedemnastu lat Bastion Polskich Fanów Star Wars stara się dostarczać Wam newsy ze świata Gwiezdnych Wojen i jest platformą na której można podyskutować na ich (i nie tylko) temat. Wiele się przez ten czas w świecie Star Wars działo, a i najbliższy rok będzie dla nas specjalny. Nie tylko otrzymamy w nim finałowy epizod trylogii sequeli ale i pierwszy aktorski serial z naszego ulubionego uniwersum. Mamy nadzieję, że będziecie również w tym roku z nami!

Zwyczajowo co roku prezentujemy Wam garść statystyk dotyczących naszego serwisu. Od ubiegłych urodzin napisaliście na forum 37 tysięcy postów i 16,5 tysiąca komentarzy. Dziękujemy Wam za to i zachęcamy do dalszych dyskusji! Redakcja Bastionu w 2018 przygotowała dla Was 935 newsów z czego najwięcej, bo 95 dotyczyło „Hana Solo”.

Jako ciekawostkę podawaliśmy przy okazji urodzin również trochę informacji na temat urządzeń z jakich korzystacie wchodząc na Bastion. W zeszłym roku 53% z Was wchodziło na nasz serwis z PCtów/laptopów, 43% z komórek i 4 % z tabletów. Wśród komórek 11% z Was używa różnych modeli iPhone, 2,5% Samsunga Galaxy S8, a 2,1% Huawei Mate 10 Lite. Wśród modeli z przedziału 1-2% większość miejsc zajmują produkty firm Samsung i Huawei. 58% z Was używa przeglądarki Chrome, 15% Firefoxa, 8% Safari, 5% Opery, 2,5% Edge i niewiele ponad 1% Internet Explorera. W kwestii systemów operacyjnych wciąż króluje Windows z 59% wejść (z czego 53% to 10, 34% to 7, 8% to 8 i prawie 3% XP), na drugim miejscu z 28% są różne wersje Androida, a na trzecim z prawie 8% iOS.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie w życie serwisu, komentarze i posty. Motywuje to nas do lepszej pracy i obiecujemy dalej dostarczać Wam informacje ze świata Star Wars!

Redakcja Bastionu w składzie:
adam1210leg, Adakus, Bolek, Burzol, DARTH VADER, Finster Vater, Freedon Nadd, Halcyon, Hego Damask, Karrde, Kasis, Kathi Langley, Komisarz Sev, Lord Bart, Lord Sidious, Lorn, Master of the Force, ogór, promil, Rusis, ShaakTi1138 oraz Strangler.Tagi: Bastion (135)

Komentarze (32)

Stóweczka Bastionowi i nam wszystkim - jego wiernym użytkownikom. ;)
MTFBWY!

#iOS #Mozilla #Windows7 #Nokia

STO LAT:D

Wszystkiego najlepszego drogi Bastionie z okazji urodzin :) Niech Moc Wam służy długie lata :D

A gdzie konsole XBOX i reszta?
Może są jako PC/Explorer.

Wszystkiego Najlepszego i 100 lat!

2016 - 40 tys. postów
2017 - 45 tys. postów
2018 - 37 tys. postów

Coś bieda w ostatnim roku. Do roboty! :)

SW-Yogurt -> Zgadza się ;) Bo te 11% tyczy się tylko komórek - które stanowią 43% całości. A 8% tyczy się całego ruchu, a nie tylko komórkowego.

Można przecież od 15-tki, nie?

Bastion wie jakiego sprzętu używacie, strzeżcie się inwigilacji SB.

Spadek o 8 tys postow...

To jeszcze roczek i Bastion napije się z nami w Klubie Millenium!!!!

Suplement: tzn. oczywiście ruchnąłbym za rok, jak będzie 18 xD

11% icośtam, ale tylko 8% iOS? ~;)

NIc się już nie ukryje!!! STO LAT!!!

iPhon-y w większości, czyli siepowodzi:D ... ale Opera na poziomie Edga ?! - serio ? :(. No chyba, że to smartfonowe browsery robią taką różnicę ?.

#TeamChrome

Darth Rumcajs -> Ma 1,8%

Gratki! <3
17 lat? Jak mawiał kiedyś Nestor: ruchnąłbym.

Czy Bastion zorganizuje jakiś fajny konkurs jak co roku z tej okazji?

Sto lat! Wam. I nam. ~:)

Pamiętam początki i połączenie z SotSW :)
DObra roboty

To za rok impreza w plenerze 😂 Najlepiej gdzieś w środku Polski, może w Łodzi? ;)

Wszystkiego najlepszego dla nas wszystkich i powodzenia dla Redakcji!!! :) ;) :)

Rany to już tak długo. Pogratulować.

Wszystkiego najlepszego!

Ok chłopaki....

<3

17 lat ???!, o żeszz 😱 ... no dobra, ale ważniejsze jest, czy będzie może jakaś większa popijawa ?😜. Co prawda, do pełnej pełnoletności trochę brakuje, ale co tam, najważniejsze są chęci 👍😈

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.