Książki

„Ciemna strona Mocy” powraca

Uroboros

Od paru godzin po sieci hula pierwsza zapowiedź powieści „Ciemnej strony Mocy” autorstwa Timothy'ego Zahna, będący drugim tomem trylogii Thrawna. Nowe wydanie książki ukaże się 3 kwietnia w przedsprzedaży w sieci Empik, a do ogólnodostępnej dystrybucji trafi dwudziestego czwartego dnia tego samego miesiąca. Cena z wolumin wyniesie 44,99 PLN przy 560 stronach objętości. Za nowy przekład odpowiada Anna Hikiert-Bereza.

Han Solo i jego przyjaciel Lando Calrissian zdobywają informację o miejscu ukrycia zaginionej gwiezdnej floty katańskiej. Przejęcie dwustu pancerników może przechylić szalę zwycięstwa na stronę Republiki prowadzącej wojnę z siłami dawnego Imperium. Jednak admirał Thrawn jest szybszy...

Drugi tom kultowej już trylogii Thrawna.Tagi: Anna Hikiert-Bereza (117) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (83) Timothy Zahn (215) Trylogia Thrawna (Thrawn Trilogy) (30) zapowiedzi książkowe (270)

Komentarze (7)

Meh, przereklamowana trylogia, z czasów gdy nie było nic lepszego na rynku. Nic dziwnego, że nostalgia krzyczy "omg best thing evaaaah!".

W sumie mam jedno pytanie: czy jest to faktycznie wony przekład, tj. czy nie ma tam Żelaznego Dywizjonu zamiast Eskadry Łotrów (ten cud translatoryki w wykonaniu panstwa Mickiewiczów do dziś odbija mi się czkawkę). Jeśli faktycznie przekład jest lepszy, to może skuszę się na drugi zestaw Trylogii Thrawna - w końcu co Legendy, to Legendy :)

Ja się pytam: PO CO? :OOO

Jakie "Cienie"? ~XD Za "Ciemną stronę Mocy". Cała Trylogia Zahna kosztowała mnie 32.32PLN. Nówki nieśmigane!

Lata temu za moje "Cienie" dałem 19PLN. ~:P

Czekam na komplet.

Jak oni przycięli te okładki? Przecież teraz polskie wydanie trylogii nie będzie tworzyło jednego obrazka...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.