Książki

Panele książkowo-komiksowe na Celebration

oficjalna

Za trzy tygodnie trwać w najlepsze będzie Star Wars Celebration w Chicago. Oprócz licznych paneli filmowych i serialowych, czekają nas także prezentacje nowych książek. Swoje panele będą miały Del Rey, Marvel i IDW, ale tam raczej niczego nowego się nie dowiemy. Na Celebration zawsze miał miejsce także, jeden z kilku w roku, panel Lucasfilm Publishig. Co fascynujące, na tegorocznym będą aż dwa takie panele!

W piątek (właściwie u nas to będzie sobota, pół godziny po północy) będzie miał miejsce pierwszy z nich. Odbędzie się kilka godzin po prezentacji Epizodu IX. Być może, jak dwa lata temu, właśnie wtedy zostanie zapowiedziany cykl Journey to Star Wars: Episode IX.Drugi panel będzie miał miejsce w poniedziałek o 16:30, a podobno obok tego wydarzenia, jak sugeruje Charles Soule, nie można przejść obojętnie. Tego samego zdania jest zresztą także Cavan Scott. Wezmą w nim udział również Daniel José Older i Justina Ireland, którzy na chwilę obecną nie mają ogłoszonych żadnych projektów. Warto zaznaczyć, że panel ten będzie miał miejsce już po prezentacji „Jedi: Fallen Order” oraz „The Mandalorian”.Tagi: Cavan Scott (59) Celebration (408) Charles Soule (77) Daniel José Older (23) Justina Ireland (16)

Komentarze (6)

Ja to czekam na panel, film, książkę, cokolwiek, które zapowiedziane będzie jako coś nieciekawego, obok czego będzie można przejść obojętnie. ~;)

Jeżeli chodzi o Del Rey, to ci chyba przy swoich powieściach większych wpadek nie mieli, więc jest dobrej myśli. Ja to widzę tak: tie in do każdego nowego filmu/serialu/normalnej gry + kolejna część jakiejś ich tam własnej trylogii + jedna osobna powieść w roku. Na razie jakoś to idzie.

Książki SW niestety nie mają świetlanej przyszłości przed sobą, pokonały je masowe filmy, marvelowe komiksy a dobiją seriale. Jedyna szansa jest w jakości tych książek, jeżeli będą wychodziły 4 dobre książki rocznie, to będzie to mega sukces.

Dawać jak najwięcej! Niech wynagrodzą tę książkową biedę z drugiej połowy 2018.

No ciekawe, jakie książki zapowiedzą :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.