Mroczne widmo

Warwick Davis wróci jako Wicket? [Prima Aprilis]

Ostatnio sporo dzieje się w kwestii Epizodu I. Podobno zdjęcia do filmu miałby rozpocząć się w ciągu miesiąca, jednak fani w internecie są nastawieni do tego sceptycznie, gdyż Lucasfilm nie ogłosił jeszcze nawet pełnej obsady. Właśnie - jeżeli chodzi o plotki obsadowe: źródła donoszą, że Warwick Davis może powrócić do roli Wicketa. W filmie miałby być postacią epizodyczną, którą Anakin i postać grana przez Ahmeda Besta (o nim pisaliśmy w ubiegłym tygodniu) spotkają podczas misji zwiadowczej na księżycu Endora. Czy ta plotka się sprawdzi? Tego dowiemy się pewnie w dniu premiery.Fani zaczynają także zastanawiać się nad tytułem nowego filmu Po sieci krążą chociażby „A New Dawn” i „The Phantom Menece”, jednak George Lucas, zapytany przez dziennikarza o ich autentyczność, odpowiedział tylko: „Wciąż się nad tym zastanawiam, jednak ostateczną decyzję podejmiemy pewnie dopiero po zakończeniu zdjęć”.

Epizod I otworzy nową trylogię Gwiezdnych wojen w maju 1999. Już wkrótce dowiemy się m.in. dlaczego Anakin przeszedł na Ciemną Stroną, a także jak rebelianci wykradli plany Gwiazdy Śmierci. Oczekiwania są ogromne i niemal na pewno nie będziemy zawiedzeni.Tagi: Ahmed Best (50) Epizod I: Mroczne widmo (547) George Lucas (987) Prima Aprilis (52) Warwick Davis (81)

Komentarze (10)

Bilokacja? Ale to Teek miał superszybkość.

Wicketa - bez okularów też :D

Kogo widać w okularach?

@Lubsok Nie ma takiej opcji, nie zabiją go już w pierwszym filmie. Jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do powrotu Wicketa. Ciekaw jestem postaci Ahmeda Besta, czuję że zmieni ona Star Warsy na lepsze.

Fajna fotka :)

Wolałbym jednak jakość, w miejsce ilości.

Na poziomie ;)

Spoiler: mistrz Kenobiego ginie.

30 lat czekałem na tak wspaniała wiadomość

To jakiś nowy cykl retronewsów?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Mroczne widmo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.