Książki

Star Wars. Alien ArchiveStar Wars. Alien Archive

A Guide to the Species of the Galaxy

Nowa pozycja, będącej uzupełnieniem „Star Wars: Galactic Map”. Przewodnik in-uniwerse, zawierające szczegółowe omówienie występujących w Odległej Galaktyce obcych rasach i stworzeniach.

Nie jest to jednak standardowy, suchy przewodnik, gdzie mamy sucho wymienione rasy i zwierzęta w porządku alfabetycznym. Co to, to nie. Jest to bowiem odpis z galaktycznego (a jakże) Graf Archive, gdzie droid-archiwista TR-33NA odnalazł dziennik nieznanego podróżnika, z ilustracjami ithoriańskiego artysty, Gammita Chonda. Chociaż pełniący obowiązki zastępcy dyrektora archiwum, Xoddam Lothipp podkreśla że dziennik nie jest kompletny, jego publikacja pozawala na zapoznanie się z ponad 200 „obcymi” formami życia z różnych zakątków galaktyki. Opisane mamy „stare rasy” jak i te, znane z nowej trylogii i spinn-offów. Dodatkowo najbardziej istotni „obcy” dostali dodatkowe informacje na temat ich zachowań i kultury. Nie pominięto też ciekawostek dotyczących istotnych dla historii Galaktyki planet.

Ilustracje: Tim McDonagh

ISBN-10: 9781368027359

ISBN-13: 978-1368027359

Wydawnictwo: Disney Lucasfilm PressTagi: Album (184) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (85) Przewodnik (160) Tim McDonagh (8)

Komentarze (5)

Serial Max Rebo to bym oglądał - mimo że seriale to rozrywka gorszego sortu - tylko to trzeba minimum 50 mln $ za odcinek dać a chętnych coś nie ma.

Wierzę, ale nie wydaję pinionszków na papier od D.

@SW-Yogurt - ja kupiłem i jestem zadowolony, no fajne to jest.

Pomarudzę. ~;) Ortolanin oczywiście z grajetkiem. Syrenka w pozycji rekreacyjnej. Itd. Itp.
Kiedyś bym pewnie kupił.

Mam takie przemyślenie, że nie lubię Abednedo. To dlatego, że w TFA i TLJ miałem straszny smutek o brak #StarychRas, za to gdzie się nie obejrzałem tam Abednedo. Przez to już zawsze będą mi się źle kojarzyć. ;(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.