Twórczość fanów

„Gwiezdne Wojny” na płótnie

Nanci Caba maluje obrazy farbami olejnymi na płótnie. Jest wiele fanowskich, fan-artów nawiązujących do „Gwiezdnych Wojen”. Każdy jest unikalny i można je kupić na jej stronie na Etsy. W każdym razie warto na pewno się im przyjrzeć. Kilka z nich poniżej.Tagi: Fanart (327)

Komentarze (8)

A, sory za spamowanie ale zapomniałem podczepić linka:
http://www.grzegorzchudy.pl/

Całkiem fajne, zwłaszcza pierwszy i trzeci. A tak przy okazji, trochę w temacie, jak ktoś jeszcze nie zna prac Grzegorza Chudego to zachęcam do obejżenia :D oprócz tej galerii ma jeszcze więcej gwiezdni wojennych akwareli, można poszukać na jego stronie albo na FB - tam są jeszcze bardzo zabawne opisy (zwłaszcza dla ludzi ze Śląska, ale myślę że nie tylko ;)

Trochę tego mają na stronie.

O! I ta pani powinna sprzedawać te obrazki nie na jakiejś stronie, ale w gwiezdnowojennych miejscówkach. Jakaś Matmata, Ksar Hadada, Mos Espa, czy inne Tataouine. A tak to mam jakiegoś wielbłąda w oleju. ~;)

Mi również ten pierwszy najbardziej przypadł do gustu. Ogólnie bardzo fajne prace, ale jak dla mnie trochę zbyt abstrakcyjne.

Przepiękne te prace.

Piękne

Jak dla mnie to ten pierwszy. Nie lubię zbytniego "przeładowania", zdecydowanie bardziej minimalizm. Plusik, za brak kolorowych kolorków :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.