Świat Filmu

Keira Knightley powróci...

Stopklatka

Producenci "Piratów z Karaibów: Klątwa czarnej perły" przygotowują się do rozpoczęcia realizacji sequela tego obrazu.

Zgodnie z doniesieniami kontrakty na role w sequelu podpisały już gwiazdy oryginału Johnny Depp, Orlando Bloom i Keira Knightley
(czyli fałszywa królowa z TPM). Na udział w realizacji "dwójki" zgodzili się także producent Jerry Bruckheimer, reżyser Gore Verbinski oraz scenarzyści Ted Elliott i Terry Rossio.

"Piraci z Karaibów" doskonal radzą sobie w kinach i od czasu swojej środowej (9 lipca) premiery zarobili w USA ponad 70 milionów dolarów. W ciągu inauguracyjnego weekendu, 11-13 lipca, film zarobił 46,6 miliona dolarów.Tagi: Keira Knightley (229) Piraci z Karaibów (52)

Komentarze (9)

Irek - nie czuję się urażony. Zresztą trzeba wziaść się za ten dział, bo w końcu wypada update i to mocny zrobić ;)

Mnie tylko dziwi, że w creditsach w TPM nie wyróżnili jej, mimo że odegrała tam istotną rolę, a tak pozwolili jej przepaść wraz z innymi "dekoracyjnymi" służkami.

Dobra OK nie chciałem cie urazić lordzie Sidious po
prostu za bardzo mi się to kojarzy z tabloidami a
czym jest obrona magisterki w zyciu człowieka az za
dobrze wiem...

Irek, Strider - to, że Świat Filmu wyglada tak a nie inaczej to sprawa wypracowanego kompromisu. To nie jest dział ogólny - typowo Starwarsowy i to jest w jego statusie. Można go omijać. Bardzo ważne newsy np. Clone Wars są oznaczane na głównej inaczej.

A sama zawartość została wypracowana także i przez uzytkowników, którzy mocno przyczynili się do obecnego kształtu tej częsci Bastionu. Staramy się w miare pełnie obrazować co się dzieje z aktorami i innymi twórcami SW, obecnie. Pod warunkiem, że coś się dzieje. Przy okazji dokumentujemy całość ich dorobku.

A że to właśnie Keirze prequele tak na prawdę otwarły drogę do kariery, to już inna sprawa. Natalie i Ewan, byli znani wcześniej, kto wie, moze późneij z nich tylko będzie się pamietać SW. Hayden będzie musiał sie dopiero z Vaderem zmierzyć. A Keira już zrobiła karierę. W chwili obecnej już nikt nie mówi o niej (poza starwarsowcami) - fałszywa królowa, tylko Keira ;).

Proponuję przejrzeć archiwum newsów, np. sprzed 2-3 miesięcy i wcześniejsze. tam jest cała masa tego typu informacji. To było częscią Bastionu i tylko ostatnio zostało zaniedbane - miałem obronę magisterki, wieć w ogóle wszystko odłożyłem na bok. Ale w zamian do końca sierpnia przygotujcie się na całkeim spory update tej sekcji... z tym, że znów dla niektórych będzie on nudny i ma prawo być... A ja się bardzo cieszę, że znaalzło się trochę osób, które przede wszystkim cenią tę sekcję u nas ;). Więc luz, musi być jakiś kompromis ;).

Jak Ci się nie podoba to nikt Ci nie każe wchodzić na tę stronę.

A poco?jak bedechcial to se wejde na jakis serwis filmowy i sie dowiem

No racja.Ale to jest taka informacja.Powinniśmy wiedzieć co się dzieje na rynku filmowym.

Tak fakt czasami te newsy sa jakies takie nie ciekawe

No dobra a co nas to obchodzi?Jaki to ma zwiazek z
Gwiezdnymi Wojnami?Dzieje trrzecioplanowej aktorki
którą ledwo pamiętam?A Piraci z Karaibów nawet pierwsza część nie są jeszcze w polskich kinach

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.