Zemsta Sithów

Powrót Baila

StarWars.Com

George nie żartował, gdy mówił, że ma zamiar rozbudować postać Baila Organy. Trzy sceny z nim są na dzisiejszym rozkładzie. To często spotykana praktyka, by koncentrować się na scenach z wybranym aktorem. To ogranicza potrzebny czas jego przebywania w Sydney (który i tak jest krótki).

Dla każdej z tych scen, Smits musi się przebierać, by dopasować się do akcji i lokacji. Jego kostiumy są bardziej funkcjonalne niż w AOTC, ale wciąż eleganckie. No i trochę przypominają stroje z klasycznej trylogii.

Pierwsza scena to dialog Baila i innych głównych postaci. Co ciekawe dla potrzeb tej sceny zbudowano ściany, podłogę itp. i prawie w ogóle nie ma błękitnego ekranu. To miłe odróżnienie od zdjęć z poprzedniego tygodnia (prawie całość na niebieskim albo zielonym ekranie). A scenografia to jakaś sala konferencyjna, nawiązująca wyglądem do klasycznej trylogii.

Duncan Young ponownie czyta zza sceny kwestie Yody. A ILM zastanawia się jak wygenerować tę scenę, tak by Yoda współgrał ze swoim fotelem, który jest prawdziwy. Nie będzie wczytywania go do komputera generowania.

Druga scena to spoiler znów powrót do niebieskiego ekranu. Kolejna platforma lądownicza. Tym razem jednak nie obejdzie się bez akcji, a Bail będzie musiał strzelać do niewidzialnych (jeszcze nie wygenerowanych) przeciwnków. A następnie ucieknie na swoim czerwonym speederze, trochę korzystającym ze speedera Anakina z AOTC.(koniec spoilera).

A ostatnia scena to już w ogóle przegięcie. W 3 dzień zdjęć kręcono scenę w apartamencie Padme, ale nie było wtedy Jimmy'ego Smitsa na planie. Wczoraj kręcono właśnie samego Baila, by dodać go do tej sceny. Ponieważ nie ma już tej scenografii, całość kręcono na niebieskim ekranie. Jedyną pomocą są aktorzy, którzy pomagają mu znaleźć właściwą linię oczu.Tagi: George Lucas (961) Hyperspace (147) Jimmy Smits (55) plan (92) Relacja (276)

Komentarze (6)

anakin jest taki wkurzony na ta politykę bo moze padme go z kims zdradza ? to chyba wlasnie dlatego jedi nie moga miec zony hehe

Może Leia wcale nie była córką Anakina i Padme, tylko pan senatror ukuł koleżankę klubową. Teraz rozumiem niechęć Anakina do demokracji.

no niestety padme za te stroje chyba jest przez wiekszosc uwazana za nie wiadomo "kogo" :P

ale nie robmy z PADME nie wiadomo "kogo" :)
ma meza Anakina :) a tu jeszcze sobie z Obim, Palipim, Bailem i moze Typho "pogada":)
ehhhhhhhhhh

Hmmm Bail w sypialni Padme, i co jeszcze!!! Bez skojarzeń...

o kurde, ale kombinowania. Czego Lcas nie zrobi żeby oszczędzić kilku dolców

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.