Gry komputerowe

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy PL

Gry-OnLine.plCi, którzy na bieżąco śledzą pojawiające się na naszych stronach newsy, orientują się, że dzisiejszy dzień obfituje w informacje dotyczące wydawanych w Polsce interesujących gier. Tym razem czas na porcję konkretnych informacji związanych z wydaniem nad Wisłą sequela do naprawdę udanego tytułu, za jaki uważam LEGO Star Wars.

Jako, że dystrybucją LEGO Star Wars II: The Original Trilogy zajęły się firmy LucasArts i Activision, można było się domyśleć, że polskim wydawcą zostanie Licomp Empik Multimedia. Istotnie – wg potwierdzonych informacji prace lokalizacyjne nad tym tytułem już się rozpoczęły, a na połowę września 2006 planowana jest premiera pełnej polskiej wersji językowej i co najważniejsze – w rozsądnej, sugerowanej cenie detalicznej 79,99 zł (czyli dokładnie na takim samym poziomie cenowym, na jakim była oferowana „jedynka”).

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy jest kontynuacją jednego z najlepiej wykonanych produktów elektroniczno-rozrywkowych 2005 roku, którego spektakularny sukces był dla wielu dość sporym zaskoczeniem. Zgodnie z podtytułem tym razem developerzy skupili się na trzech epizodach filmowego cyklu Star Wars, nakręconych przez George’a Lucasa w latach 1977-1983. Mamy zatem okazję zobaczyć w wirtualnej rzeczywistości, zbudowanej oczywiście z charakterystycznie wyglądających klocków LEGO, najbardziej znane sceny z A New Hope (Nowej Nadziei), The Empire Strikes Back (Imperium kontratakuje) i Return of the Jedi (Powrotu Jedi).Pisząc na temat tego tytułu warto przytoczyć fragment podsumowania naszej zapowiedzi (jej pełny tekst znajdziecie pod tym adresem)

„... LEGO Star Wars: The Original Trilogy to produkt niemal skazany na ogromną popularność. Jeśli autorom uda się do doskonale znanej konwencji wepchnąć zapowiadane innowacje, zaprezentować tak samo grywalne misje i przyprawić to wszystko szczyptą dobrego humoru, otrzymamy.Tagi: LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (19)

Komentarze (7)

Witam !
Mam problem, jestem w epizocie V, ta misja w której rozbijamy sie i Yoda nas uczy mocy itp. doszedlem do konca planszy tzn. jestem t5am gdzie byla brama i jak ja rozwalilem to widac z gory nasz samolot krorym sie rozbilismy (mozna go podnosic) i teraz nie wiem co zrobic !?

I drugi problem jak sa talkie kolka co jak sie na klawisz to on sie tak wspina ... to jak to zobic wojownikiem jedi ?

Aha i gram na PSP

Prosze o poimoc na GG 8107812

:)

ja kupuje na bank
gra bedzie śmieszna co widać na filmikach
będzie też możliwość łączenia postaci(sic!)

Oczywiście żeby w to zagrać na moim PC muszę sobie kupic nową kartę graficzną :/ A tak bym sobie chętnie rozwali DS I, powalczył z Vaderem i w ogóle :D A co do ceny 79.99 zł jak na taki hit to niewiele :)

A na PlayStation 2 to wyjdzie po polsku?

ja w tej grze czekam głównie na misje powietrzne (w jedynce bitwa o Coruscant była świetnie pokazana)

hmm, niewiele jest tam do tłumaczenia :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.