Fandom

Konwent CoolKon III

LS

Po raz trzeci z rzędu, już tradycyjnie, w pierwszy weekend marca (2-4 marca 2007) we Wrocławiu odbędzie się Konwent Miłośników Gier i Fantastyki "CoolKon III". Impreza rozpocznie się w piątek wieczorem i potrwa do niedzielnego popołudnia. Trzecia edycja to przyniosła pewne zmiany, wśród nich także i zmianę lokalizacji. Trzecia edycja odbędzie się w Zeszpole Szkół nr 6 Im. Agnieszki Osieckiej, na ulicy Tęczowej 60. Budynek jest położny w centrum miasta, niedaleko nieczynnego już Dworca Świebodzkiego. Wejściówka na konwent standardowo wyniesie 30 PLN za trzy dni, acz są różne zniżki i taryfy, z którymi można zapoznać się tutaj. W programie, jak co roku będzie wiele turniejów, RPGów, prelekcji, blok Gwiezdnych Wojen, oczywiście przygotowywany przez Wrocławski Fanklub Gwiezdnych Wojen, a także nowy blok poświęcony Anime.

Blok Gwiezdnych Wojen będzie zawierał:
Pokazy i możliwość nauki gier:
- Star Wars Miniatures
- Starship Battles
- TCG
- Sabacc
Turnieje gier:
- Star Wars Miniatures
- TCG
- CCG (jeśli będą chętni)
- Sabacc
- możliwy jest też turniej Starship Battles, o ile oczywiście znajdą się chętni
Nie zabraknie też konkursu wiedzowego, projekcji fanfilmów i filmów dokumentalnych ,oraz prelekcji nt. autobiograficznych wątków w twórczości George'a Lucasa. To jeszcze nie wszystko, resztę przedstawimy niebawem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na forum, gdzie można zadawać pytania, bądź podsuwać pewne sugestie, oraz na oficjalną stronę konwentu.

Dla przypomnienia zapraszamy do przejrzenia raportów z poprzednich edycji: CoolKon - rok 2005 CoolKon v. 2.0 - rok 2006 Serdecznie zapraszamy.Tagi: Coolkon (13) Konwent (437) Wrocław (348)

Komentarze (5)

w marcu we Wrocławiu będzie Lou Reed. cóż za miasto...

och..ZS nr 6..tam jest XVII LO.. moje dawne liceum:D:D:D:D:D:D bomba:))..fantastyczno-teatralna podróż sentymentalna:D:D:D

Weź się nie podszywaj pod Baca'ę bo On tak nie pisze, nie pisze tu tak, tak mądrze!

Weźta nie ściemniajta, na Holu ewidentnie N'Loriel zostawił, że jest 3-5 marca i to jest Coolkon nr 2.
Macie złe informacje.
Poprawcie to, a nie róbcie tu Bastion.

cu on :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.