Wojny Klonów

Tydzień Wojen Klonów: szczegóły w Wojnach Klonów

StarWars.com

Każdy film z sagi Star Wars przepełniony jest postaciami, przedmiotami, czy szczegółami, których przy pierwszym obejrzeniu można nie dostrzec. Nie inaczej jest z Wojnami Klonów, w których znalazło się wiele smaczków, ciekawostek lub odniesień. Na oficjalnej zamieszczono krótki przewodnik dla oglądających film, który wylicza dziesięć ciekawostek, które można przegapić oglądając Wojny Klonów. Oto i one.

Senaccy komandosi. Nowa jednostka złożona z ludzi (nie klonów), związana z senacką gwardią. Zobaczymy ich więcej w serialu.Admirał Yularen, postać, która pojawiła się w ANH w sali konferencyjnej na Gwieździe Śmierci, tyle, że wtedy miała już inną funkcję.

Boląca głowa przy wystrzale. Na Gwieździe Śmierci tak było, tak i jest w Wojnach Klonów.Ranny klon podpierający się bronią.Los małego droida należącego do generała Whorma Loathsoma. Ginie tak szybko, że można tego nie zauważyć.Malunki na kanonierkach Republiki, nawiązują do tradycji z czasów II Wojny Światowej.

R2-KT – ten mały droid, który przewija się przez „Wojny Klonów” ma niesamowitą historię. W naszym prawdziwym świecie, został zbudowany by upamiętnić Katie Johnson, zmarłą córkę współzałożyciela 501 Legionu. Teraz został on upamiętniony i w oficjalnych Gwiezdnych Wojnach (pisaliśmy już o tym tutaj).Kopanie leżących droidów.

Dziwne rzeczy w klubie u Ziro. Po pierwsze droid medyczny serwuje drinki (czym zatem one mogą być?). Na drugim obrazku jest niby ciemny słup, ale gdyby go tak rozjaśnić? Może coś ukrywa?A tu jest kilka ciekawostek. 1 – głowa Bitha, 2 – logo zespołu Maxa Reebo, 3 – logo Lucasfilm Animation, 4 – zapisany w Aurebesh napis „www.starwars.com”.

Nie wykluczone, że takich ciekawostek jest znacznie więcej. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko oglądać uważniej.Tagi: 501st Legion (133) The Clone Wars (1261) Tydzień Wojen Klonów (28)

Komentarze (10)

w oblężeniu salucami barmanem tez był droid medyczny

Ale o co chodzi z tym strażnikiem senatu na 1 zdjęciu.

Ja z 2 zobaczyłem

Ja w filmie zauwazylem tylko te malunki na LAAT ;)

Oglądać uważnie czyli iść na film kilka razy... słaby chwyt.
Zresztą w każdej serii filmów znajdziemy coś ekstra, pytanie tylko: kto ogląda to klatka po klatce?

Bez sensu. Po co robić takie ukryte smaczki, które zraz potem się specjalnie ujawnia?

Mi najbardziej podobały się malunki na sprzęcie wojskowym, takie nawiązanie do II wojny światowej.Inne "smaczki" niczego sobie, zwłaszcza klub u Zira.:)

Mnie najbardziej zaskoczył klon koło Jabby

Senaccy komandosi zaintrygowali mnie.

Hm...Bardzo ciekawe. Bardzo. Smaczki wyjątkowo fajne, a jestem fanem SW i smaczków :P Idę na TCW w sobotę...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.