Bastion

Star Wars TV i Komiksy

W erze „The Clone Wars” zapominamy czasem o telewizyjnym dorobku Gwiezdnych Wojen. Głównie tym, który wygenerowany został zanim większość z nas przyszła na świat. Niewielu w końcu pamięta, że filmów Star Wars jest dziesięć, a seriali animowanych aż cztery. Dlatego postanowiliśmy znacznie rozbudować dział Star Wars TV o nowe artykuły na temat filmów telewizyjnych i seriali, które przybliżą wam historie Gwiezdnych Wojen w telewizji. Ponadto możecie poczytać nasze recenzje poszczególnych wydań DVD. Zatem serdecznie was zapraszamy do przeglądania odświeżonego Star Wars TV:

Star Wars TV


Nie jest to jedyna niespodzianka jednak jaka czeka Was dzisiaj na Bastionie. Przebudowany został lekko dział Komiksy, tak aby łatwiej było dotrzeć do informacji o wydanych w naszym kraju pozycjach. Wszystkie komiksy wydane w Polsce zostały uszeregowane według wydawnictw i opatrzone krótkim komentarzem.

Komiksy



Tagi: zmiany na Bastionie (20)

Komentarze (10)

Wkradły się Wam chyba pomyłki jeśli chodzi o "Wydanie kolekcjonerskie #2: Generał Skywalker" - liczba stron i cena! - widać wielką moc klawiszy Ctrl+C i Ctrl+V

Vergesso-> zeby mozna bylo oceniac trzeba napisac recenzje, sa do tego jacys chetni?

a polska flaga pojawi sie kiedy taka recenzja juz bedzie

Hmm, dobrze widzieć zmiany, ale przy komiksach "Way of the Warrior", "Moment of Doubt" i "Noob" wciąż nie ma polskich flag i nie ma możliwości oceniania.

Gunilopa -> Dla kogoś nie wtajemniczonego widac nie...

"Mało kto ich nie lubi, to przecież takie sympatyczne stworzonka" - ale kłamstwo! Ewoki to poza gunganami najbardziej znienawidzone potwory w galaktyce!

Darth Cadeus >> A The Clone wars (pilot kinowy)? To jest 10. film

Mam dwa pytanka:
1. Czy Holiday Special i Ewoks Adventures są kanoniczne?
2. Czy jest jeszcze jakiś film SW bo 6 epizodów + Holiday Special i Dwie części Ewok Advntures daje 9 a nie 10 jak w powyższym newsie :P

No właśnie, chciałem powiedzieć, że jestem dumny, że mogę współpracować z takimi pracoholikami.

Nestor & Promil -> Świetna robota Panowie ;)

SUPER!!! HEHE fajnie mi sie podoba ;)
dziekujemy za prace pzdr! ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.