Karcianki

O karciance Wizardów raz jeszcze

TFN
0

Mamy coraz więcej informacji odnośnie nowej karcianki Wizardów, ostatnio na TFN zaprezentowano 7 kart nazwiązujących do AOTC. Karty misji: Capture Obi-Wan, Take the Initiative, Clear the Skies, Hatch a Clone oraz tzw. Battle Cards: Target Locked, Second Effort, Strenght of Hate. Z ostatnich donosień i skanów nowego produktu można wywnioskować, że TCG będzie miało wspaniałą oprawę graficzną (lepszą od Deciphera) niestety zagadką pozostają zasady. Już 23 kwietnia będziemy mogli się przekonać czy nowa karcianka zadowoli fanów jeśli jednak wierzyć recenzji umieszczonej na TFN to jest na co czekać.

Kolejne wirtualizacje

TFN
0

TFN donosi, że Komitet Graczy postanowił zająć się nowym dodatkiem do trochę zapomnianej gry Young Jedi. Nowe wirtualne kart mają znacznie rozszeżać zasady Jedi Council co w perspektywie Ataku Klonów może być bardzo interesujące.

Wirtualne karty

TFN
0

Jak podaje TFN, można już ściągnąć zestaw 12 kart wirtualnych, wydrukować przygotowane game texty, wsadzić do odpowiednich koszulek przy wskazanych kartach i rozpocząć grę. Wśród kart można znaleźć między innymi nowego Vadera, Luka, BoSheka czy blaster Hana. Po więcej szczegółów odsyłam na TheForce.net .

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.