Karcianki

Nowe cechy w nowych TCG...

TFN
0

W zaprezentowanych niedawno, dwóch nowych kartach, z dodatku ANH do TCG, będą dostępne dwie nowe umiejętności. Pierwsza z nich to celność (Accuracy), którą zobaczymy np. na karcie ze szturmowcami Imperium. Celność będzie modyfikatorem do ataku. Drugą cechą jest przejęcie (Intercept), dostępną na karcie z Obi-wanem). Polegać to będzie na tym, że każdy atak na inną postać, przebywającą na arenie z Obi-wanem, można będzie przerzucić na kartę Obi-wana.
Ponadto zapowiedziano, że wkrótce zostanie ujawniona trzecia cecha, która ma być naprawdę czymś wielkim. Poczekamy, zobaczymy.

Wirtualne karty, edycja 3...

TFN
0

Zaledwie przed kilkoma dniami pisaliśmy o spoilerach do trzeciej edycji wirtualnych kart, a od dziś można już je zciągnąć z TFNu. Wszystkie wirtualne karty (wraz z poprzednimi edycjami) znajdują się tutaj.

Spoilery o CCG i TCG

TFN
0

Na TheForce.Net zaprezentowano spoilerową listę trzeciego wirtualnego dodatku do kart Star Wars: CCG. Są to na razie same opisy, a nie karty i można je obejrzeć tutaj.
Natomiast dla tych, którzy wolą nową karciankę – TCG pokazano jedną z kard dodatku ANH, a którym pisaliśmy już wcześniej, karta ta to X-wing Red Two i można ją zobaczyć tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.