Karcianki

Sith Rising w Polsce

Anakin
15

Jak donosi Anakin w sklepach w polsce pojawiły sie wreszcie karty z dodatku Sith Rising. Cena zależy od ilości kart w zestawie: od 8 zł za 5 kart, do 49 zł, za zestaw podstawowy (40 kart).

Nowy dodatek do TCG

Valarian Skywalker
4

Jak donosi Valarian: Oto mamy odpowiedź na pytanie: czemu jest taki duży odstęp między datami wydania dwóch dodatków. Przed The Empire Strickes Back ukaże się jeszcze jeden a będzie się zwał Jedi Guardians. Dzięki wielkie za informację!

Dodatek do TCG

Valarian Skywalker
6

Firma Wizards of the Coast podała ostatnio, że dodatek The Empire Strikes Back pojawi się dopiero w listopadzie. Swoją drogą należy dodać, że w tym dodatku znajdzie się karta stworzona przez fana - zwycięzcę konkursu "You make a card" (Zrób kartę). Narazie wiadomo tylko, że karta ta będzie przedstawiać postać Ciemnej Strony (Dark Side Character).

Battle of Yavin

SW.com
10

O tymże dodatku pisaliśmy raczej dawno, ale wówczas nie znaliśmy nawet dokładnej daty ukazania się Battle of Yavin. Ale obecnie już wiemy, że nowy dodatek zawierający 105 kart ukaże się 31 marca tego roku. Każda karta (niektóre widzimy poniżej) będzie dostępna w dwóch wersjach: foliowanych i zwykłych. Poznamy również rozszerzenie do zasad, nową zdolność: Retaliate, umożliwiającą natychmiastową odpowiedź na atak wrogich jednostek, oraz masę pojazdów, których nie widzieliśmy w Nowej Nadziei, a które zostały opisane tylko w Expand Universe. Pojazdy takie jak Rebel Armored Freerunner speeder, Juggernaut, Chariot light assault vehicle stworzono za pomocą modeli komputerowych.

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.